Premier League bude válkou pěti armád: nejsilnější vojsko má Chelsea

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 16.8.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 15. 8. 2014: Široká špička, kde nemá nikdo nic předem jisté. Tak vidí bookmakeři sázkové kanceláře Unibet nadcházející ročník anglické Premier League, který v sobotu po poledni otevře zápas mezi Manchester United a Swansea. Hned pět týmů má totiž podle předstartovních kurzů reálnou naději po 38 kolech v květnu příštího roku potěžkat pohár pro vítěze ligy. Pro sázkaře je tak největším favoritem duo Chelsea (2,85) s Manchesterem City (3,30), následovaný Manchesterem United (5,00), Arsenalem (7,00) a loňským překvapením z Liverpoolu (12,00). Až s velkým odstupem za touto pěticí pak v předsezónních prognózách figuruje Tottenham (67,00) a Everton (151,00), vítězství jakéhokoliv dalšího týmu je pak již podle bookmakerů z říše fantazie.

„Přes neúspěch anglické reprezentace na mistrovství světa je Premier League nejsledovanější a nejsázenější ligou současnosti, takže se sobotním výkopem začíná skutečná fotbalová sezóna i pro nás ,“ popisuje marketingový manažer Unibetu Milan Klemš. „Podle našich bookmakerů by navíc tento ročník měl být mnohem vyrovnanější než ten loňský, posílil Arsenal a do hry by se pod van Gaalem měl vrátit United, takže čekáme velmi vyrovnanou řežbu a kurzy na vítěze otevřené ještě v dubnu,“ dodává.

Se začátkem Premier League pak Unibet nabízí i řadu speciálních sázek, podle kterých je třeba největším kandidátem sestupu Burnley (1,57) před Queens Park Rangers (3,00) a West Bromwichem (3,20), na uvolněné místo krále střelců po Luisi Suarezovi, který odešel do Barcelony, pak zase bookmakeři Unibetu favorizují jednoho z kvarteta Robin van Persie (5,50), Sergio Agüero (6,00), Daniel Sturridge (6,00) a Diego Costa (7,00). Nejlepším hráčem ročníku, který si odnese cenu hráčské asociace by se pak měl stát Eden Hazard (6,00).

Aktuální kurzy s možností sázet online: https://cz.unibet.com/betting#/group/1000094985/category/7008.

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa.

Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní.

Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024