Jak vypadá správa nemovitostí a co mohou realitní kanceláře svým klientům nabídnout?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 16.7.2021 | Reality, bydlení

Správa nemovitostí se jako celek stala poměrně dost oblíbenou službou realitních kanceláří. Nabízejí ji především větší realitní kanceláře, které jsou koncentrovány v krajských a důležitějších městech. Zde právě tato služba dostane své plné využití a realitní kanceláře jako například happyhouse-sprava.cz mohou naplnit svůj obchodní potenciál. Jak ale taková správa nemovitostí probíhá a co nabízí?

Správa bytů, domů i činžovních domů začíná stejně

Na začátku spolupráce je zde pochopitelně návštěva nemovitosti a sjednání všech důležitých požadavků a kritérií. Správa nemovitostí totiž spočívá v tom, že vy jakožto majitel dáváte do rukou nemovitost k tomu, aby s ní nakládala, pronajímala ji a zařizovala vše od její obsazenosti přes její technologických stav až po bezpečnost plateb a vybavení. Za to si pochopitelně realitní kancelář účtuje poplatek, který je vždy vyjednaný jako procentuální část z výdělku jenž nemovitost generuje. Nemůže se vám tak nikdy stát, že byste se dostali na nulu nebo dokonce do mínusu.

Podepsání plné moci

Postup je poměrně složitý, ale realitní kanceláře vám jej dokáží velice ulehčit. Nejdůležitější součástí podepisovaných dokumentů je plná moc. Zde právě předáváte pravomoci k nakládání s nemovitostí právě realitní kanceláří. Nenechávejte se ale mást tím, že by snad realitní kancelář získala neomezenou vládu nad vaší nemovitostí a vy již neměli právo do ničeho zasahovat.

Mantinely plné moci jsou pevně stanoveny a vy tak v moment podpisu dokonale víte, co všechno realitní kancelář bude moci s vaší nemovitostí dělat a do jaké míry můžete okamžitě odstoupit od dohody. Správa domů, bytů a dalších nemovitostí ale patří mezi službu, kterou si klienti opravdu nemohou vynachválit a tak většinou zaniká dohoda až například prodejem nemovitosti.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667