Jak fungují elektronické cigarety a proč jsou pro vás tak zdravé?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 16.7.2021 | Potraviny, tabák

Jak fungují elektronické cigarety a proč jsou pro vás tak zdravé?

Elektronická cigareta je jednou z nejmodernějších metod, jak se oddávat kouření a přitom šetřit nejen svoji peněženku, ale také především svoje zdraví. Fungují totiž na zcela odlišném principu a ačkoliv se na ně spousta ortodoxních kuřáků dívá skrze prsty, tak jen málokdo z těch co to zkusí nakonec odejde zpátky ke klasickým cigaretám. Dnes se podíváme právě na to, jak takové elektronické cigarety vlastně fungují a kde je sehnat.

Elektronické cigarety nakupujte jen u profesionálů

Elektronické cigarety není až tak velký problém sehnat, ale raději se snažte věřit ověřeným prodejcům jako je například e-cigo.cz a výběru kvalitních a osvědčených značek. Elektronické cigarety by v nesprávné výrobě neměli být jakkoliv nebezpečné pro vaše zdraví, ale jejich trvanlivost by mohla být velice nízká. Jednalo by se tak víceméně opravdu o vyhozené peníze.

Co stojí za úspěchem a oblibou elektronické cigarety?

A co vlastně stojí za tím, že jsou elektronické cigarety až tak moc oblíbené? Princip a důvod je vlastně velice jednoduchý. Jedná se o kouření, které postrádá to nejhorší co v něm může být. Při klasickém pálení tabáku žárem vzniká spousta vedlejších látek, mezi které patří například dehet. Ten jak všichni víte je velice škodlivý pro organismus, ale zároveň zapáchá a těžko se ho zbavuje z oblečení, vlasů, prstů a dalších.

To je věc, která naopak u elektronické cigarety chybí. Nenajdete tady rozhodně žádný extrémně silný zápach z dehtu, protože jde pouze o odpařování vodní emulze pomocí výhřevné baterky. Kouření elektronické cigarety je tak mnohem levnější, ale zároveň také mnohem zdravější a neškodí vašemu okolí. Právě škodlivost a obtěžující zápach je i důvodem, proč je někdy až nepochopitelně veřejnost vůči kuřákům vysazená.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667