Svatební přání – popřejte novomanželům něco originálního

Svatební přání
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 16.6.2017 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Svatby už bývají pomalu poslední příležitostí, kdy můžete poslat písemné sdělení v ozdobné formě jako je svatební oznámení nebo svatební přání. Možná i proto se jim věnuje taková pozornost a hledají se nové možnosti, jak docílit, aby svatební oznámení nebo svatební přání bylo co nejoriginálnější. Svatebním oznámením se sděluje místo a datum svatby, případně slouží jako pozvánka. Také se někdy posílá jako oznámení, že se dva lidé vzali. Svatební přání je reakcí na svatební oznámení a mělo by zhruba odpovídat jeho stylu a úrovni.

Svatební přání – i tradiční text potěší

Co obvykle svatební přání obsahuje? Novomanželům přejeme dlouhý a šťastný život, přidáme pár osobních poznámek, nebo se snažíme o nějaké vtipné sdělení. Obsahové zdroje nám většinou poskytne agentura, která svatební přání vytiskne. Například firma Pamas Bohémia Uherský Brod, která tiskne svatební oznámení a svatební přání, disponuje databází citátů, veršů i vtipných sdělení, z nichž můžete vybírat. Kromě těchto produktů tiskne novoročenky a nejnověji zpracovává také fotoknihy. Novinkou je také možnost objednat si vzorky svatebního oznámení, nebo si vyzkoušet svatební přání.

Svatební přání si páry schovávají na památku

Svatební přání neodbývejte. Je výrazem úcty k novomanželům, kteří si často svatební přání schovávají na památku. Je milé, když manželé po času otevřou soukromý archiv a přečtou si, co jim ke svatbě přáli příbuzní a přátelé. Svatební přání volte podle svého stylu, který je vám nejbližší. Není vhodné posílat toto sdělení mailem, rozhodně byste měli volit takovou formu, která odpovídá svatebnímu oznámení. Pro svatební přání nemusíte vybírat texty jen z nabídky agentur, lámejte si sami hlavu, abyste přišli na něco svého. Novomanželé to jistě ocení.

 

Témata: svatební přání, svatební oznámení, svatba | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300