Svatba za půl roku

Jak naplánovat svatbu za půl roku!
Zadavatel: SeoExtra.cz | 2.5.2016 | Sport, volný čas, zábava

Šest měsíců před ..

Moment, kterým se tyto všechny svatební přípravy začínají, je požádání o Vaši ruku. Když už máme tuto příjemnou záležitost za sebou, začneme uvažovat o datu vaší svatby a jeho nahlášení na matrice. Čím později si ověříte dostupnost pro vás důležitého termínu na tomto úřadě, tím omezenější vaše možnosti ohledně vašeho svatebního termínu budou. Totéž platí pro sňatky v kostele.
 

Pět měsíců před ..

Se stanoveným datem si můžeme vybírat místo kde se bude konat svatební hostina. Pokud budete mít svatbu s obřadem na jednom místě, v exteriéru a interiéru nějakého hotelu, zda vily, je všechno jednodušší.

V tomto čase před svatebním termínem je nejvyšší čas rezervovat si Vaše vysněné svatební šaty, zda dát si právě TIE Vaše NEJ ušít na míru. Svatební salony mají zajednané šaty dlouhou dobu předem, častokrát jejich třeba upravovat, proto by bylo dobré, zajistit si soulad termínů.
 

Čtyři měsíce před ..

Podle tradice by měly svatební oznámení posílat 12 týdnů pro Vašim velkým dnem, což znamená, že v tom termínu byste je měli už mít objednané. Je důležité zkonzultovat, jak by měly vypadat, můžete si je navrhnout i sami, zda dát vytisknout on-line. Spolu se svatební agenturou a svatební konzultantkou, která Vám usnadní práci a ušetří Váš čas s vyhledáním ten nejkvalitnější grafiky a tiskárny, vyberete ty nej! U nás jsou ceny tiskovin stejné, jako kdybyste si je dali tisknout sami, s tím rozdílem, že s vámi posedíme, poradíme, odprezentujeme vaše představy o svatebním oznámení tiskárně, připravíme vám svatební vzorky a podle nich zadáme do tisku Vámi a Vaším snoubencem odsouhlaseno.

 

 

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712