Výkup palet ušetří váš skladovací prostor

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 16.4.2018 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Také jste si všimli, že v areálech některých firem jsou hromady nevyužitých palet? Pokud jsou rozbité nebo hodně staré, je nejvhodnější prodat je na palivové dříví. Ale firmy, které palety plně nevyužívají, ale jen zbytečně skladují, by měly uvažovat o jiném řešení. Tím je výkup palet.  Palety se dají výhodně prodat a navíc tím ušetříte místo. Firmy, které je vykupují, rozdělí palety do několika kategorií, a podle toho určí cenu. Použitelné palety je nehospodárné jen tak skladovat – dají se opakovaně využít, navíc je z nich i slušná tržba. 

Odkup palet podle stavu opotřebení

Například firma Europal Tůmovka vykupuje palety od firem z celé republiky. Odkup palet bude pro vás výhodný. Pro větší počet si firma sama dojede, takže nemusíte řešit ani dopravu. Vykupuje palety pro vnitrostátní i mezinárodní dopravu. Pro výkup palet firma pracuje se třemi kategoriemi - A, B a C. Paleta typu A je nepoškozená a bez známek napadení dřevokaznými houbami nebo plísněmi. Všechny dřevěné díly jsou nevylámané, nepoškozené, špalíky jsou celistvé se skosenými hranami. Typ B nese znaky značného opotřebení, ale není poškozený.  Palety typu C jsou poškozené.

Firma zajišťuje nejen výkup, ale i výrobu palet.

Výkup palet ve firmě Europal Tůmovka probíhá celoročně. Podle barvy dřeva lze rozlišit palety na čerstvé nebo starší. Čím tmavší barva, tím je paleta starší nebo častěji používaná. Podle toho se také odvíjí cena pro odkup palet. Firma také palety vyrábí. Jsou z kvalitního dřeva. Výroba probíhá dle platných českých i mezinárodních norem. Standardizovaná evropská paleta má rozměry 1200 x 800 x 144 mm, je vyrobena z listnatého nebo smrkového dřeva. Jeho vlhkost nesmí překročit 22 %. Je čtyřcestná, to znamená, že vidle vysokozdvižného vozku ji mohou nabrat z kterékoli strany.

 

Témata: výkup palet, odkup palet, palety, paleta, dřevěná paleta, palety levně | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300