Samolepky na zeď - Spása Vašich stěn a radost Vašich dětí

Dětské samolepky na zeď vyřeší hned několik problémů naráz.
Zadavatel: Jiří Chomát | 16.4.2014 | Reality, bydlení

Říčany (Pressweb) - Brečí Váš andílek, protože mu stěna v pokojíčku zeje a Vy nevíte, co s takovým vrtochem? Nezoufejte! Vždyť mu přece stačí jednu pořádně vlepit. Samolepku. Na zeď! Původně chcíplá stěna jako zázrakem okamžitě ožije, Vaše ratolest se uklidní, bude spokojeně a tiše čumět do zdi a Vy se můžete věnovat svým zálibám.

Počmáral si Váš andílek stěnu v pokojíčku pastelkami, upatlal jogurtem či jiným rezistentním bordelem a Vy potřebujete ušetřit za drahého vytrhávače nehtů? Nezoufejte! Vždyť mu přece stačí jednu pořádně natáhnout. Samolepku. Na zeď! Ta ohyzdná patlanice jako zázrakem okamžitě zmizí, Vy si neomlátíte ruku, návštěvy nebudou nevěřícně kroutit hlavou, jak můžete doma trpět takovou ohyzdnost a Vaše rodina bude nadále vypadat harmonicky zevnitř i navenek.

Omlátil si Váš andílek stěnu v pokojíčku při nějaké „veselé dětské hře“ a Vy už nemáte ve sklepě místo nebo miláček přerostl rozměry babyboxu? Nezoufejte! Vždyť mu přece stačí jednu pořádně fláknout! Samolepku. Na zeď! Díry jsou jako zázrakem ty tam, Vy se vyhnete nepříjemným právním následkům aplikace „Kuřimské metody“ či „Fritzlovy edukace“ a můžete zůstat i nadále soudným a milujícím rodičem.

Věřte nebo ne, ale taková dobře vybraná a strategicky umístěná samolepka dokáže i ten nejhnusnější pokojíček jako zázrakem proměnit v referenční místnost předraženého bytového designéra, v níž se bude Váš andílek cítit skoro jako doma, hosté budou vystrkovat spodní ret, překvapeně pokyvovat hlavami, vyluzovat uznalé „Hmmmmmmmmmm!“ a páčit z Vás, kde jste to sehnali.

No přece u nás! A to počkejte, až jim povíte, že ty dětské samolepky na zeď se dají v pohodě sundat, aniž by si dala na zemi dostaveníčko s omítkou, a lehce nahradit jinou, jakmile se mazlíčkům znelíbí. To teprve uvidíte, jak vejrá sůva z nudlí a jak se překvapením padá na gluteus maximus, na což můžete s klidem reagovat světáckým úsměvem.

Sortiment máme obří, uspokojíme každého miláčka libovolného pohlaví, věku či rasy. V našem portfóliu se nachází široké obludárium, havěť všeho druhu od dobytka a hmyzu přes hlavonožce, safari i farmu, chovnou i nechovnou faunu, až po inteligentní ryby a změť rozličných potvor. Pro fajnšmekry se najde i nějaká ta ovce zezadu, nohy s knírem nebo je snad libo veselou kravku? Avšak máme i škálu různých věcí a předmětů, královské nemovitosti, motorové samohyby, orgány pro mladé chirurgy a pro ty z Vás, co doma chovají nějakého toho malého Schopenhauera či Picassa, vyhrabeme i pár abstrakcí.

A proto neváhejte, potěšte svou stěnu, přinuťte ji blaženě vrtět nerovnostmi v omítce a vyluďte prostozubý úsměv na bezelstných obličejích svých milovaných chovanců. Výsledek bude strhující. Uvidíte, že i za málo peněz lze uspořádat šestihodinový koncert Rolling Stones v Dolní Čermné!

Témata: samolepky, zeď, nálepky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Jiří Chomát

251 01 Říčany
Kontaktní osoba: Jiří Chomát
web@okna.eu
+420 602 129 075
Jiří Chomát
251 01 Říčany
Česká republika
Tel: +420 773 360 000