Správa domů a bytů vás zastoupí ve všech oblastech provozování nemovitosti

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 16.3.2023 | Reality, bydlení

Zastoupení v oblasti pronajímání nemovitostí je jednou z věcí, které sice většina lidí považuje pouze za výhodu, ale pro opravdu bezpečné podnikání by mělo být samozřejmostí. Některé okolnosti toho, co se pokazí totiž bohužel nemám sebemenší šanci jinak ovlivnit.

A trošku ironické je, že právě takové problémy dokáží mnohdy nadělat ty největší škody. S naší realitní kanceláří a speciální správou nemovitostí už ale z takových komplikací nemusíte mít strach.

Již neřešte problémy s klienty

Naše společnost happyhouserentals.com vám dokáže nabídnout opravdu široké spektrum výhod, jako je právě i zastoupení v právních věcech a reklamě. Díky tomu tak dokážeme vaši nemovitost plně obsadit, následně se postaráme o zcela běžné placení nájemného od klientů a v neposlední řadě s nimi také komunikujeme. Pro vás je zásadní výhodou to, že je jedno kdy zaplatí nájemníci na naše účty, vy máte peníze garantované vždy od nás.

Technologický dohled nad nemovitostí

Technologický dohled nemusí být tak jednoduchý, jako by se mohlo na první pohled zdát. Dvojnásob to platí v případě, kdy se takový dohled nezaměřuje na menší nemovitosti, ale na celé domy nebo dokonce činžovní domy. V tomto ohledu vám tak dokáže správa domů a bytů nabídnout jistotu v tom, že všechny kontroly a systémy jsou stále v pořádku.

Kompletní agenda a účetnictví

Účetnictví, hlavně to mzdové, je doslova noční můrou naprosté většiny podnikatelů u nás. Není se tak rozhodně čemu divit, když řekneme že pro klienty je to jednou z největších úlev. Kompletní účetnictví můžete bez problémů nechat na našich odbornících. A to včetně agenty jako je kompletní evidence smluv, faktur a dokladů, přičemž se naši právníci starají o to, aby vše bylo stále podle platné podle současné legislativy.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667