Víte, proč jsou elektronické cigarety tak oblíbené? Prozradíme vám tři hlavní důvody!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 16.3.2021 | Potraviny, tabák

Elektronické cigarety se v posledních letech stávají stále oblíbenějšími a oblíbenějšími. Celá řada mladých lidí mění svůj starý návyk za elektronickou náhražku, která se ovšem ukázala jako velice dobrý produkt. Dnes vám představíme, jaké tři hlavní výhody mají elektronické cigarety oproti běžnému kouření.

Žádný typický západ, na který jste byli zvyklí

Asi to nejdůležitější je, že tady chybí ten klasický zápach, na který jsou všichni u cigaret zvyklí. Rozdíl je daný především v tom, že jsou použity namísto tabáku speciální vodné emulze. Ty díky absenci celé řady vedlejších produktů pálení netvoří západ vázaný na dehet.

Zcela naopak mohou dokonce vonět. Každá emulze totiž má různé příchutě, vůně i barvy, a tak se může stát jednou z věcí, se kterými si můžete hrát donekonečna přesně podle svých chutí. Širokou nabídku emulzí máte šanci najít ve specializovaných kamenných obchodech a internetových portálech jako e-cigo.cz.

Elektronické cigarety jsou mnohem zdravější

U dehtu a podobných látek zůstaneme. Většina těch látek, které působí nepříjemný smrad jsou totiž přímými důsledky pálení tabáku. Vedle silného zápachu jsou specifické i tím, že jsou těžké, špatně se odstraňují, a především v našich plicích zůstávají dlouhodobě uloženy. Rozhodně není dokázáno, že jsou cigarety hlavním zdrojem rakoviny, ale mohou mít co dočinění s plicními onemocněními a kratším dechem.

Značná cenová úspora

Poslední ohromnou výhodou je cenová úspora, která s elektronickými cigaretami může dosahovat i celých desítek tisíc ročně. Ačkoliv se musí dokupovat emulze jako tabák do klasických, tak je cena stále mnohem menší. Další výhodou v pořadí navíc je, že v emulzích lze poměrně přesně kontrolovat množství nikotinu a tím také regulovat bez fyzického šoku četnost kuřácké potřeby.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667