Nepodceňujte své vlastní bezpečí v řemesle

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 16.3.2020 | Služby

Řemeslná práce je v každém provedení fyzicky velice náročná a s ní se pojí i běžné riziko zranění. Ať už jste zedník, truhlář anebo podlahář, tak se nikdy nevyplácí ignorovat svojí bezpečnosti a malá investice v podobě pracovního oděvu a obuvi podle potřeb profese se vždy vrátí zpět. Díky internetovým obchodům jako například rucedozadu.cz navíc nemusíte vyhledávat jednotlivé potřeby na více místech a zároveň máte cenu vysoké kvality a adekvátní ceny.

Na co si dávat pozor a jak vybírat

Společností, které prodávají pracovní oděvy a pracovní obuv najdete celou řadu. Jen některé ale nabízejí opravdu kvalitní produkty. V oblasti pracovních pomůcek můžeme věřit pravidlu, že známá značka nabízí rovněž kvalitu. Doplňky i oblečení společností s prestiží jako Cerva či Lambeste nabízejí svým klientům kvalitu a spolehlivost bez kompromisů.

Ideální je zároveň neustále kontrolovat tabulky velikostí, protože pracovní oděv může obsahovat atypické střihy a doplňky podle potřeb řemesla a může tak při špatném výběru omezovat v kvalitě pohybu.

Pracovní oděvy vybírejte podle materiálů

Pracovní oděvy jsou samostatná kapitola, které by se dala věnovat nekonečná spousta článků. Vedle všech potřebných doplňků je totiž ten základní oděv víceméně nejzásadnější. Pokud nepožadujete speciální vlastnosti jako je ochrana proti prořezu, propálení anebo zásadnější ochrana proti profouknutí, tak vybírejte zásadně kombinaci bavlny a elastanu.

Bavlna propůjčuje pracovním oděvům vlastnosti vzdušené látky a napomáhá tak odvětrávání a komfortu při práci. Stále ale nesmíme zapomínat, že se bavlna poměrně jednoduše opotřebovává a také zdaleka nedisponuje takovou pružností, jakou bychom pro řemeslných pracích mohli ocenit. Elastan tak v kombinaci s bavlnou propůjčuje oděvům komfortní užití a zároveň volnost pohybu a záruku udržení v dobrém stavu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667