Správa malých i velkých nemovitostí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 16.3.2020 | Reality, bydlení

Realitní služba správa nemovitostí se stává stále populárnější nejen díky svému velkému obsahu služeb, ale zároveň díky ceně, která v každém případě zcela adekvátně odpovídá množství služeb. Podnikatelé v realitním oboru se tak stále častěji obracejí na společnosti jako například happyhouserentals.com, které zajišťují kompletní realitní servis včetně již zmiňované správy nemovitostí. Může však být tato služba prospěšná v případě větších i menších nemovitostí? To se dozvíme v následujících bodech.

Správa nemovitostí menšího rozsahu

Správou nemovitostí menšího rozsahu můžeme myslet například malé rodinné domy do čtyř jednotek anebo domy pro čistě soukromé užití. Představa toho, že je správa nemovitostí pouze pro velké podnikatele s desítkami bytových jednotek je totiž mylná a může být naopak mnohem užitečnější pro naprosto běžné majitele. Ve všech ohledech je výtečné, že realitní společnosti většinou postaví balíček služeb podle vašeho využití a podle toho se bude odvíjet i výsledná cena realitních služeb, které obdržíte.

Pro malé nebo soukromé objekty tak stačí vybrat služby věnující se čistě havárii a údržbě a docílíte tak při velice malé investici mnohem klidnějšího spaní. Při jakýchkoliv technických potížích totiž nejste na všechno sami.

Správa velkých nemovitostí a podnikání

Pokud jste podnikatelé vlastníte rozsáhlé nemovitosti, tak pro vás správa nemovitostí nabírá naprosto odlišný význam a dost možná se může stát i zcela zásadním bodem vašeho obchodního plánu. Správa nemovitostí o velkém rozsahu nabízí kompletní servis od samotné inventarizace, přes obsazení až po údržbu a vedení nájemců až do rozvázání smlouvy. Místo desítek kontaktů, hovorů a zpráv vám tak postačí jediný kontakt na přiděleného pracovníka, protože vše ostatní zcela pohodlně vyřeší realitní kancelář za vás se všemi důležitými závazky.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667