Proč je správa nemovitostí pro každého

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 16.3.2020 | Reality, bydlení

Správa nemovitostí je velice individuální a spolehlivá služba, kterou poskytují kvalitní realitní kanceláře. Jde o kompletní dohled a vedení nemovitosti se zárukami ze strany kanceláře. Při veškerých potížích se tak můžete problém vyhnout, nýbrž za jejich řešení zodpovídají profesionálové z řady těch nejpovolanějších. Někdo by si ale mohl myslet, že jde o službu pro úzkou sortu klientů. Přesvědčíme vás, že naprostý opak je pravdou.

Správa nemovitostí jako pohyblivý balíček

Správa nemovitostí není ani z daleka pevně danou službou s mantinely, se kterými nelze pohnout. Ba dokonce je to zcela naopak! U správy nemovitostí u společností jako happyhouse-sprava.cz můžete počítat se spektrem služeb, ze kterých si můžete vybrat a ušít produktový balíček přímo na míru. Je tak jedno zdali je ve vašem hledáčku správa bytů nebo správa domů, vždy se vám podaří díky pohyblivému obsahu služby najít to správné.

Cena je rozhodující role

Správa nemovitostí se díky svému nespočtu výhod může jevit jako nedosažitelná, či velice špatně splatitelná služba. Už samotný princip služby toto tvrzení ale vyvrací. V naprostém základě přeci jde především o ulehčení podnikání. Takže počítejte s tím, že je cena služby vždy tak upravena, aby odpovídala poměru podle očekávané produkce vašich nemovitostí. Pro nemovitosti v osobním užití se cena pochopitelně pohybuje mnohem níže, protože zde odpadá nespočet právních a podobných úkonů.

Pro každého díky nulovým závazkům

Při samotném zprostředkování a zažádání a správu bytů či správu domů uvádíte veškeré údaje. Nikdo nepočítá s tím, že musí být vaše nemovitost nutně výdělečná a zároveň nejste ani nuceni do žádného užívání, které potřebuje realitní kancelář. Ve své podstatě dáváte kanceláři jen plnou moc na řešení obtíží a v tom služba zásadně spočívá.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667