Co můžete udělat pro své lepší zdraví?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 16.3.2020 | Potraviny, tabák

Elektronické cigarety si díky svým mnoha výjimečným vlastnostem získávají stále větší publikum. Zájemci o ně mají různé důvody, které se většinou potkávají v estetice anebo zdravotních záležitostech. Nákup elektronické cigarety a veškerého vybavení není zdaleka drahou záležitostí a díky specializovaným obchodům jako například e-cigo.cz máte šanci sehnat veškeré potřebné vybavení pohodlně na jednom jediném místě.

Z čeho se elektronické cigarety skládají

Elektronické cigarety se skládají z několika zcela základních dílů. Tím prvním je samotné žhavící těleso, které je umístěné uvnitř cigarety. Do něj se vkládá liquid, což je anglicky tekutina. Ta má specifické složení podle vašeho přání a může obsahovat různé složky, různé poměry nikotinu, žádný nikotin, a dokonce i oblíbené vůně. Zahříváním tekutiny a jejím odpařováním pak vzniká kouř, který vdechujete.

Mimo samotného těla a tekutiny v něm je zapotřebí i baterie. Ty se stejně jako ve všem elektronickém časem opotřebovávají a mohou ztratit většinu své kapacity. Naštěstí je lze vyměnit a opotřebované baterie neznamenají výměnu celé elektronické cigarety. Cigarety se pak dále mohou stylizovat například pomocí různých úchytů a koncovek k co největší personalizaci i pohodlí.

Zdravotní a estetický efekt e-cigarety

Elektronické cigarety mají svůj největší efekt v rámci absence smradlavého kouře a tím i zlepšení zdraví. Složkou, na kterou získává kuřák závislost je nikotin, ale při pálení tabáku vzniká i dehet. Ten tvoří nejen odporný zápach, ale také zanáší plíce a dýchací cesty. Dehtové výpary u elektronických cigaret víceméně chybí.

Díky specifickým náplním navíc můžete řídit dávku nikotinu, který přijímáte a postupně tak v rámci odvykání kouření snižovat dávky až do nulové a kouření si užívat jen jako pohodu bez závislosti a bez škodlivých látek.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667