Pronájem serveru je výhodnější než vlastní IT centrum

Pronájem serveru je výhodnější než vybudovat své IT centrum
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 16.3.2017 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Stále musíte řešit problémy s IT oddělením? Technici chtějí lepší a výkonnější přístroje a náklady neúměrně rostou? Řešením je pronájem serveru.Všechno už nemusí dělat vaše firma. Pronájem serveru není jen pro malé firmy, ale zejména pro velké společnosti, které pracují s e-shopy, platebními aplikacemi a potřebují výkonné a spolehlivé databáze.Pronájem serveru lze řešit na různé úrovni a s různou mírou obsluhy. Využít můžete dedikované servery, managed servery či virtuální server.

Pronájem serveru? Perfektní servis, záloha a neomezený datový prostor

Pronájem serveru je výhodné řešení. K dispozici máte velkou kapacitu včetně záložních zdrojů. Pokud pracujete opravdu s velkým objemem dat, bude pro vás vhodný pronájem serveru ve formě dedikovaného serveru. Výkonný hardware využívá pouze vaše firma, už se s nikým nedělíte. A je jedno, zda v některé dny je datový tok menší, nikdo vám na server nedá souseda.V datovém středisku je obsluha, která se o váš server a průběh aplikací stará 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Servis dedikovaného serveru je zajištěn do 60 minut. Pronájem serveru zahrnuje i využití dalšího přístroje při náhlém zvýšení výkonu.

Virtuální server se hodí pro menší firmy

Pro menší firmy je výhodnější virtuální server. Jde také o pronájem serveru, ale ve formě místa na hardware. Váš objem dat a požadavky na výkon nejsou tak veliké, proto datový prostor můžete sdílet s dalšími uživateli. Je to levnější forma, přitom dostáváte stejně kvalitní službu. Vaše soukromí je chráněno, samotná virtualizace nějak nenarušuje individuální požadavky. Virtuální server je vždy připraven rozšířit paměť či prostor pro zvýšenou aktivitu. Střediska, která poskytují pronájem serveru, mají dostatečné zdroje v případě výpadku proudu a kvalitní obsluhu. 

 

Témata: pronájem serverů, virtuální server, server, servery, datové centrum hosting | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300