Jak jednoduše vybavit autolakovnu či průmyslový provoz

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 16.3.2016 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Zjišťujete, že není váš provoz dostatečně vybaven, nebo potřebujete pořídit přístroje do zcela nové lakovny? Její realizace není nijak jednoduchým procesem a potřebovat budete s největší pravděpodobností i důležité informace a vyřízení nejrůznějších administrativních úkonů. Optimální je zvolit služby prověřené společnosti, kterou představuje Naver s.r.o. V následujících řádcích se zaměříme nejen na sortiment, který nabízí, ale i na ostatní služby v jejím portfoliu.

Spolehlivý dodavatel kvalitního vybavení

Ať už potřebujete pro svůj provoz pořídit cokoli, můžete se na tuto firmu obrátit. Na trhu již působí od roku 1994 a má s prodejem tohoto sortimentu dlouholeté zkušenosti. Díky vhodně rozloženému programu dokáže dodávat své zboží do mnohých průmyslových odvětví. Samozřejmostí je vysoká kvalita veškerého sortimentu podložená certifikáty a atesty, jež proběhly jak při výrobním procesu, tak i přímo i odběratelů. Mezi nejznámější zákazníky patří například BONATRANS GROUP a. s. Bohumín anebo WALTER MASCHINERI s.r.o. Kuřim a další.

Vybavení dle vašich potřeb

Vybrat si budete moci nejen součásti lakoven, jako je třeba stříkací kabina nebo odsávací stěna, ale i mnohé další komponenty určené do jiných provozů. Jmenovat bychom mohli především přístroje určené k tryskání či broušení kovů, výstupní agregáty a prostředky určené k odmašťování, jež je velmi důležité před nanášením práškové barvy.

Komplexní servis

Mnozí začínající podnikatelé si neví s výbavou celých prostor rady. Není se čemu divit, jelikož je třeba řešit nákup přístrojů i administrativní úkony. Zapomenout nelze ani na dimenzování provozu a snahu o maximální efektivitu. Se vším se mohou zájemci u společnosti Naver s.r.o. poradit. V kooperaci s ní mohou řešit i projektovou dokumentaci a mnohé jiné záležitosti týkající se vybavení výroby.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.