Digicel a BroadSoft rozšiřují spolupráci v oblasti sjednocených komunikací

Zadavatel: Marketwired, LP. | 16.3.2016 | Telekomunikace, IT

Digicel nabízí zákazníkům novou řadu inovativních cloudových a IP komunikačních služeb založených na oceněných řešeních sjednocených komunikací BroadWorks(R) a UC-One(R)

KINGSTON, JAMAJKA A GAITHERSBURG, MD – (Marketwired / Pressweb – 15. března 2016) – Společnost BroadSoft, Inc. (NASDAQ: BSFT)

Digicel Group oznámila, že rozšiřuje portfolio služeb s platformou BroadWorks® a řešením UC-One® sjednocené komunikace společnosti BroadSoft, které přinese produkty a služby světové třídy také zákazníkům z Karibiku, střední Ameriky a asijsko-pacifického regionu. 

Portfolio Cloud Telephony společnosti Digicel představuje nabídku inovativních IP a cloudových komunikačních služeb působících na různých trzích, a to včetně cloudových ústředen PBX, sjednocených komunikací a služeb SIP Trunking.

Rozsáhlé možnosti technologií sjednocených komunikací a kolaborativních technologií společnosti BroadSoft umožní společnosti Digicel rozšířit rozsah své nabídky a poskytovat ucelená řešení, od náhrady pevných linek mobilními (FMS), konvergence pevných a mobilních komunikací (FMC) až ke sjednoceným komunikacím (UC), malým a středním podnikům i velkým korporacím. To zahrnuje hostované ústředny PBX, služby SIP Trunking, zasílání rychlých zpráv a zjištění stavu (IMPP), videospolupráci a sdílení pracovního prostoru počítače a souborů. Díky stovkám zákazníků z řad poskytovatelů služeb z celého světa, a to včetně 26 z 30 nejlepších z hlediska tržeb, je společnost BroadSoft schopna poskytnout společnosti Digicel rozsáhlé obchodní a technické odborné znalosti z úspěšného nasazení IP komunikačních služeb.

„Věříme, že společnost Digicel má velmi silnou a jasnou vizi, čeho může při uplatnění správného přístupu na trhu sjednocených komunikací dosáhnout. Spojíme-li vizi, technické kvality a podporu zákazníků společnosti Digicel s osvědčenými platformami BroadWorks a UC-One společnosti BroadSoft, pak pomůžeme zákazníkům mobilizovat jejich pracovní sílu, zvýšit produktivitu a snížit náklady na komunikaci,“ uvedl Jonathan Reid, výkonný ředitel pro nové trhy společnosti BroadSoft.

Portfolio produktů Cloud Telephony společnosti Digicel dokáže uspokojit komunikační potřeby zákazníků bez ohledu na typ, velikost či polohu jejich podniku. Výhradně mobilní služby a služby konvergence pevných a mobilních komunikací nabízí uživatelům jediné řešení „dohledatelnosti prakticky odkudkoliv“, které kombinuje IP a mobilní prostředí do jediné služby vhodné pro profily s větším počtem uživatelů. Integrace lokálních řešení umožňuje poskytování hospodárných produktů, vylepšování infrastruktury tradičního hlasového volání a umožnění funkcí kontinuity podnikání.

„Rozšíření naší spolupráce se společností BroadSoft nás nadchlo. Dramaticky posiluje naše služby cloudových telefonních a sjednocených komunikací u stávajících i nových zákazníků Digicel. S ohledem na neustále se měnící a vysoce mobilní pracovní sílu, které v současnosti sloužíme, je špičková platforma sjednocených komunikací nezbytná pro zajištění hospodárných, flexibilních a spolehlivých komunikačních služeb podporujících všechna zařízení a nezohledňujících geografickou polohu. Věříme, že společnost BroadSoft disponuje těmi správnými řešeními a technickými znalostmi, aby pro nás mohla být při rozšiřování naší nabídky služeb sjednocených komunikací na našich cílových trzích ideálním partnerem,“ uvedl Martin Carroll, hlavní provozní ředitel společnosti Digicel Business.

Výhledová prohlášení:
Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení ve smyslu zákona reformě sporů o cenných papírech z roku 1995. Tato výhledová prohlášení mohou být identifikována s pomocí použití terminologie, která zahrnuje slova jako „bude“ a „může“ a podobné výrazy nebo srovnatelnou terminologii, mimo jiné, prohlášení o výhodách pro zákazníky společnosti Digicel plynoucích z používání služeb BroadWorks a UC-One v nabídce služeb společnosti Digicel jejím koncovým uživatelům. Výsledek událostí popsaných v těchto výhledových prohlášeních podléhá známým i neznámým rizikům, nejistotám a jiným faktorům, které mohou způsobit, že se budou skutečné výsledky výrazně lišit od výsledků v těchto výhledových prohlášeních předpokládaných, zejména včetně finančních a jiných výhod pro společnost BroadSoft, které plynou z použití služeb BroadWorks a UC-One společností Digicel v této nabídce produktu, a faktorům obsaženým v části „Rizikové faktory“ formuláře 10-K společnosti BroadSoft za rok končící dnem 31. prosince 2015, který byl dne 29. února 2016 podán u Komise pro burzu a cenné papíry (SEC) a je uložen s ostatními spisy společnosti BroadSoft u SEC. Všechny informace v této tiskové zprávě jsou k datu 15. března 2016. Pokud tak nevyžaduje zákon, společnost BroadSoft nepřebírá žádnou povinnost jakákoli zde učiněná výhledová prohlášení z jakéhokoli důvodu veřejně aktualizovat, aby provedla prohlášení o skutečných výsledcích nebo změnách svých očekávání.

O společnosti BroadSoft:
Společnost BroadSoft je předním dodavatelem cloudového softwaru a služeb, které umožňují poskytovatelům služeb mobilních, pevných a kabelových sítí nabízet sjednocenou komunikaci (UC) prostřednictvím jejich IP sítí. Hlavní komunikační platforma společnosti umožňuje zajištění řady podnikových a spotřebitelských telefonických komunikací, zasílání zpráv a kolaborativních komunikačních služeb, a to včetně pobočkové telefonní ústředny (PBX), videohovorů, textových zpráv a sblížených služeb mobilních a pevných linek. Další informace viz http://www.BroadSoft.com.

O skupině Digicel Group:
Digicel Group je poskytovatelem ucelených komunikačních služeb a služeb zábavního průmyslu, který působí na 32 trzích v Karibiku, ve střední Americe a v asijsko-pacifickém regionu. Během téměř 14 let fungování dosud po celém světě celkově investovala více než 5 miliard USD. Společnost proslula poskytování nejvyšší hodnoty, nejlepších služeb a nejlepších sítí.

Digicel je v Karibiku, ve střední Americe a v asijsko-pacifickém regionu předním sponzorem sportovních týmů, a to včetně týmů těchto regionů, které se účastní speciálních olympiád. Digicel sponzoruje kriketový tým West Indies a je také partnerem karibské Caribbean Premier League. V Tichomoří se společnost Digicel pyšní sponzorstvím několika národních ragbyových týmů a sponzoruje také kriketový tým Vanautu. Společnost Digicel na svých trzích pořádá také komunitní akce a založila nadace Digicel Foundations na Haiti, Jamajce, Papue Nové Guinei a Trinidadu a Tobagu, které se zaměřují na vzdělávací, kulturní a sociálně-rozvojové programy. 

Chcete-li se dozvědět více o, navštivte web www.digicelgroup.com.

Kontakt Digicel média:
Evon Benjamin
Vztahy s veřejností skupiny
+1 876 470 9026
Evon.benjamin@digicelgroup.com

Kontakt pro média společnosti BroadSoft:

Americké kontinenty
Brian Lustig
Bluetext PR za BroadSoft US
+1 301.775.6203
brian@bluetext.com

Evropa
Andy Crisp / Jon Bawden / Kate Anderson
Společně za BroadSoft UK
+44 (0) 1291 626200
broadsoft@wearecohesive.com

Region APAC
Terry Alberstein
Navigate Communication za společnost BroadSoft
+61 (0) 458-484-921
terry@navigatecommunication.com.au

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com