Správa nemovitostí se vyplácí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 14.2.2020 | Reality, bydlení

Správa nemovitostí je jedna ze služeb, která bývá zcela neprávem opomíjená. Majitelé nemovitostí v její realizaci vidí jen možnost realitní kanceláře jak vydělávat, zatím co všichni sedí pokojně "na zadku". Ale pokud se zcela objektivně zaměříme na komplexnost služeb, které nám správa nemovitostí nabízí, tak se před námi otevře nový vesmír. Ve větších městech je služba běžně k dostání přičemž v Praze se jí věnuje hned několik společností, mezi něž patří například i happyhouserentals.com. Pokud vás ale ani seznam výhod nijak nepřesvědčí, tak si pojďme ukázat ilustrační příklady využití služeb.

Správa nemovitostí pro bytové domy

Pro bytové domy má správa nemovitostí asi jednu z nejefektivnějších možností využití. Ve správě totiž najdete kompletní spektrum služeb od těch ekonomických a administrativních, až po finální řemeslné řešení přímo na místě. Začali bychom od faktu, že realitní společnost, co správu nemovitostí provozuje, zodpovídá za její obsazenost i za platební styk s klienty. Pokud tedy není kapacita plně obsazena, či některý z klientů neplní své závazky, tak to pro vás nic neznamená. Vy své peníze máte jisté a o potíže se stará realitní kancelář. Správa nemovitostí se při těchto výhodách zároveň stará o čistotu a údržbu prostorů včetně jejich technologické a havarijní zprávy. Další velkou výhodou je, že se na spravované objekty vztahuje i pojištění realitní společnosti.

Správa nebytových prostor

I na nebytových prostorech se dá zbohatnout a to především na jejich pronájmu. Velké společnosti v centrálních městech stále vyhledávají nové kancelářské prostory a poptávka vysoko převyšuje nabídku volných pozic. Vedle kanceláří hledají firmy hojně své provozovny anebo menší i větší skladovací prostory. I pro ně se vám správa nemovitostí vyplatí a to především v ohledu na úklid a údržbu, protože průmyslově užívané budovy trpí právě na své opotřebování.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667