Prodej bytu s realitní kanceláří a jeho výhody

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 14.2.2020 | Reality, bydlení

Prodej bytu s realitní kanceláří mnozí považují za ztrátu času. Pokoušejí se byt prodávat či pronajímat sami, ale neuvědomují si tím velká rizika spojená s jejich aktivitou. Mimo legislativy a vyhlášek, které se v realitních podmínkách neustále vyvíjejí a mění se vystavují i riziku jakéhokoliv smluvního nedostatku, jenž se může vyvinout dokonce ve ztrátu nemovitosti či peněz.

Profesionálové ve všech ohledech

Realitní kanceláře nejsou skupinou darmožroutů a lidí vydělávajících na cizím majetku. Pochopitelně jsou s prodejem pomocí realitní kanceláře spjaty poplatky. Ty ale vysoce převyšují výhody prodeje a klid v duši při veškerých administrativních i finančních pohybech.

Realitní kanceláře jako happyhouserentals.com nejsou totiž žádnou "oneman show", ale jedná se o týmy specialistů, kteří vám poskytnou kompletní servis pro prodeji a pronájmu nemovitosti. Nemusíte se tak bát, že by vaše nemovitost byla jakýmkoliv způsobem nedoceněná či dokonce s nenaplněným prodejním potenciálem. Od samotné přípravy nemovitosti k prodeji, přes kompletní správu a homestaging dokáže realitní kancelář vaší nabídku dostat na vrchol možného. Zjistíte tak, že máte ve vaší nemovitosti investiční šanci s vysokým výdělkem a při ceně, která je pro vás prospěšná zároveň zůstává nabídka konkurenceschopná na aktuálním realitním trhu.

Doplňkové služby a správa nemovitostí

Doplňkové služby realitních kanceláří často rozhodně stojí za zmínku. Především správa nemovitostí je velice zajímavou a lukrativní obchodní nabídkou. Díky této službě se nemusíte bát, že by vaše nemovitost při užívání nebyla v kondici a před prodejem by vás čekal nespočet velkých investic na rekonstrukcích funkčního či estetického ražení. Jedna služba ruku v ruce s dalšími tak z realitní kanceláře dělá společnost, do níž se vám investice vyplatí a vždy vrátí adekvátně zpět.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667