Unibet: Čtveřice favoritů je jasná, největší šance má Bayern

Jaké jsou podle bookmakerů šance klubů před Ligou mistrů a Evropskou ligou?
Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 16.2.2015 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 16. 2. 2015: Žádné velké změny se neudály, favorité pro jarní část fotbalové Ligy mistrů zůstávají stejní. Tak vidí rozložení sil před zahájením vyřazovacích bojů bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří stále jako nejsilnější tým Evropy vnímají mnichovský Bayern. Ten vstoupí do osmifinále LM s kurzem 3,50 na celkové vítězství, o kousek před Realem Madrid (4,00) a jeho španělským rivalem z Barcelony (6,75). Až po těchto týmech pak následuje Chelsea (8,00), Atletico Madrid (16,00), Manchester City (18,00) a Arsenal (21,00). Naděje dalších klubů pak už přesahují kurz 30,00.

„Zimní pauza toho moc nezměnila, na přestupovém trhu se žádné významné posuny neudály, stejně tak všechny velké hvězdy zatím zůstávají zdravé, takže není moc důvodů, proč by mělo dojít k nějakým významným posunům,“ konstatuje country manažer Unibetu Petr Dufek. „Pro Bayern mluví vedle kvality také předpokládaný dostatek sil na konci sezóny ve finálových bojích, i relativně klidná pozice na domácím poli. Nikdo z jeho nejbližších konkurentů se ničím takovým pochlubit nemůže,“ dodává Dufek.

Poněkud vyrovnanější souboje by pak měly být k vidění v play off Evropské ligy začínajícím ve čtvrtek, kde si reálně šance na trofej může dělat hned desetičlenná smečka týmů. Největší šance v Unibetu dávají fotbalistům AS Roma a Neapoli (oba 11,00). Podle kurzů následuje Liverpool (13,00), německý Wolfsburg (13,00) a Inter Milán (16,00). Za nimi si pak lze v kurzu 17,00 vsadit na pětičlennou skupinku pronásledovatelů zahrnující španělské Villareal a Sevilla, anglický Everton a Tottenham a ruský Zenit. A o druhé evropské soutěži tak stále platí, že ji může vyhrát v podstatě kdokoliv.

Kurzy na Ligu mistrů najdete na https://cz.unibet.com/betting#/group/1000093381/category/1295, sázky na Evropskou ligu jsou na https://cz.unibet.com/betting#/group/2000051195/category/1295.

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa. Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní. Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024