Nádrže na dešťovou vodu za výhodných podmínek

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 31.5.2020 | Služby

Zachytávání dešťové vody se pro mnohé může zdát jako velká ztráta peněz. Ale v posledních letech se stavbě absorpčních systémů věnuje stále větší počet firem a také poptávka po jejich produktech neustále vzrůstá. Důvodů může být spousta a mezi nimi například i ten, že ne vždy systém musíte investovat kompletně z vlastních zdrojů.

Nádrže na dešťovou vodu a jejich instalace

Kompletní absorpční systém se skládá z mnoha komponentů a nádrže na dešťovou vodu, která je úplným srdcem sestavy. Víceméně jde o specializovaný potrubní systém s rezervoárem, který stékající vodu postupně svádí k sobě a následné schraňuje v nádrži.

Tam voda může být uložená poměrně dlouhou dobu a nemusíte mít obavy z její degradace. Při vstupu do nádrže totiž voda protéká sestavou filtrů, díky nimž se do vnitřku nádrže dostane opravdu jen voda vyčištěná o veškeré hrubé nečistoty jako například zemina, listí, odpadky a spousta dalších. Instalace nádrží je přitom velice jednoduchá, protože je ve většině případů není potřeba zabetonovat a ani nemusíte speciálně upravovat plochu, do níž budou při své funkce zasazeny. Zkrátka stačí otvory pro systém vysypat vrstvou jemného štěrku a máte po starostech.

Dotace na dešťovou vodu pomohou financovat

Pro klienty se zájmem o absorpční systémy se navíc ukazuje další velice zajímavá výhoda v podobě pobírání dotací na jejich stavbu. Specializované společnosti jako destovky.cz navíc mají ohromnou výhodu v tom, že vám kompletní žádost o dotaci sami vypracují.

Nemusíte se tam obtěžovat sháněním odborníků pro nákresy a odborné specifikace a ušetříte si i poměrně dlouho pobíhání po úřadech. Tou největší výhodou ale bezesporu je, že dotace na dešťovou vodu mají velkou šanci na úspěch díky zpracování od profesionálů. Proto dobře vybírejte, u které společnosti systém pořídíte a jaké další výhody vám vaše spolupráce může nabízet.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667