Papírové ubrusy pro každou zahradní slavnost

Zadavatel: BEOM.cz | 31.5.2017 | Sport, volný čas, zábava
Xobaly.cz
Autor fotografie:
Xobaly.cz

Základem každé úspěšné zahradní slavnosti je výborné jídlo a pití. Aby ale byl stolování trošku na úrovni, je třeba dbát i na zdánlivě nepodstatné detaily, jako je právě prostřený stůl. Samoobslužné rauty jsou velmi populární, jeden velký stůl pro všechny Vaše známe a kamarády pak jistě taky. Jak ale zajistit, aby byl stůl pěkně prostřený a zároveň bylo vše prakticky pojaté?

Jednorázové papírové ubrusy

Jednorázové papírové ubrusy jsou na našem internetovém obchodě k dostání v několika provedeních. Jednak můžete vybírat na základě barvy, v neposlední řadě pak i na základě rozměru.  K dostání jsou čistě bílé varianty v několika rozměrech a v délce 50 metrů. Barevné varianty nabízíme v desetimetrových rolích.

Každý stůl pak bude vypadat upraveně a stylově. Snadno po party odpadne náročné praní, sušení a žehlení, protože jednorázové ubrusy po použití můžete jednoduše vyhodit. Jsou velmi kvalitní a především shora voděodolné, takže se jen tak nepromáčí a vydrží i rozlitou skleničku vína, či jiného dobrého drinku, kterým své hosty potěšíte.

Papírové ubrusy i s příslušenstvím

Papírové ubrusy můžete zakoupit i s příslušenstvím, jakým jsou například držáky. Ubrusy neodfoukne vítr a nedojde tak ke shození věcí ze stolu, ani když se o ubrus někdo silou opře. To je při zahradních slavnostech a party velmi důležité věc. Čistota je i na zahradách velmi žádaná a obzvláště sledovaná.

Další jednorázové nádobí

V nabídce naleznete i další jednorázové nádobí, jako jsou papírové nebo plastové talíře, misky, tácy nebo příbory. V neposlední řadě i brčka a kelímky pro Vaše oblíbené drinky. Papírové ubrusy tedy můžete zakoupit se vším najednou a Vaše party pak bude absolutně dokonalá a hlavně bez výsledných zbytečných starostí s úklidem!

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz