Nábytek z palet přináší patřičnou rozmanitost

Nábytek z palet je rozmanitý
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 1.6.2016 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Plánujete pořízení nového nábytku do pergoly nebo na terasu? Sháníte moderní kousek v osobitém stylu, s nímž se pojí praktičnost, jednoduchost, originální vzhled a nízké pořizovací náklady? Pak je to nábytek z palet, jež vašim požadavkům vyhoví ve všech směrech.

Velká spousta lidí je zvyklá na zahradní nábytek zhotovený z plastu, kovu či z přírodního a ošetřeného dřeva. Standardní produktové nabídky, které můžete vídat na mnoha venkovních plochách, včetně restauračních zahrádek. Pokud se však v tomto směru chcete lišit, vsaďte na klasické palety.

Ano, na dřevěný výrobní materiál typického vzhledu, při jehož zpracování a použití se meze dozajista nekladou.

Co vyrobit z běžné palety?

Možností je v tomto případě více, než dost. Vsadíte-li na odbornou a profesionální výrobu, máte záruku pevnosti, odolnosti a celkové kvality zpracování.

Paleta se nejčastěji využívá pro zhotovení jídelního setu skládajícího se ze stolků a křesel. Výjimkou samozřejmě nejsou ani širší pohovky. Mnozí ocení i postele z palet, popřípadě řadu nejrůznějších exteriérových a interiérových doplňků. Co byste řekli například na stylový věšák?

Moderní nábytek, s nímž se v normální produktové nabídce obchodních domů jenom stěží setkáte.

Nábytek z palet šitý na míru

Vzhledem k tomu, k čemu jsou palety primárně využívány, lze očekávat vysokou nosnost, což vypovídá o širokém užití. Sami máte možnost navrhnout výsledný vzhled nového doplňku ve vaší zahradě. Nábytek z palet je posléze ošetřen za přispění libovolných nátěrů. Tento úkon vede k prodloužení celkové životnosti a zlepšení estetické stránky. Barevná škála je vskutku bohatá.

Dejte průchod své fantazii a vytvořte si útulné a originální zázemí, které stojí jenom pár korun. S precizní výrobou vám pomůže společnost EUROPAL, specialista na výrobu, opravy a prodej palet.

Témata: nábytek z palet, palety, paleta | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300