Kolik peněz nám půjčka Home Credit nabídne?

Finanční hotovost nabízí společnost Home Credit
Zadavatel: SEO Hunters | 1.6.2015 | Finance, ekonomika
Kolik peněz nám půjčka Home Credit nabídne?
Autor fotografie:

Praha (Pressweb) - Pokud bychom udělali přehled vyhledávaných nebankovních společností, zaručeně se mezi nimi objeví také půjčka Home Credit. A to z toho důvodu, že právě tato nebankovní společnost je poměrně oblíbenou a vyhledávanou možností, jak peníze získat. V minulosti sice byla spjata hlavně s oblastí spotřebitelských úvěrů, ale dnes nabídne i klasickou možnost půjčky. A to hned s několika výhodami, mezi které se řadí třeba tyto:

  • Možnost získat zpět až čtvrtinu úroků
  • Možnost smlouvu do 30 dnů zdarma zrušit
  • S možností vyřízení do druhého dne

To hlavní, co by každého žadatele mělo zajímat a co ho také zajímá, to je určitě výše částky, která je k dispozici. Sumy startují na poměrně nízkých hodnotách, a to 10 000 korun českých. Dostat se ale lze na velmi zajímavé maximum, konkrétně potom na sumu 180 000 korun českých. Zvolená suma může být následně kombinována i s termínem splatnosti, který se může pohybovat v rozmezí 12 – 84 měsíců. Samozřejmě vždy záleží na tom, jak velkou částku si vlastně bereme. Během tohoto procesu také přehledně vidíme i to, jak velká bude naše měsíční splátka, stejně jako vidíme i to, kolik zaplatíme na víc. Díky tomu pozitivně hodnotíme právě samotnou transparentnost.

Co je potřeba k vyřízení půjčky?

Abyste mohli peníze získat, je samozřejmě třeba splnit několik podmínek. Mezi ty hlavní patří váš příjem, jelikož bez něho nelze peníze poskytnout. A tak dokumenty, které budete potřebovat, by měly zahrnovat údaje o vašem zaměstnavateli, stejně jako dva doklady totožnosti a také číslo vašeho bankovního účtu. Jakmile budete všechny tyto informace mít, není problém si požádat. A to hned dvěma možnostmi, protože půjčka Home Credit umožní podat žádost jak online, tak i telefonicky. Před několika měsíci jsme psali i o možné alternativě v podobě CreditON půjčky.

Peníze na cokoliv

Sumu, o kterou si požádáte a kterou získáte na váš bankovní účet, samozřejmě můžete využít skutečně na cokoliv, jelikož v tomto směru vás půjčka Home Credit nijak neomezuje. Důležité je samozřejmě pouze to, abyste peníze mohli včas splatit. V tomto směru se společnost řídí i podle kodexu odpovědného půjčování, o kterém uvádí toto: „Každou žádost o půjčku ověřujeme, abychom si byli jisti, že vám půjčka nemůže uškodit.“

A pokud o samotné půjčce a jejím získání mluvíme, určitě je třeba říci také to, jak vše funguje. Pokud splňujete podmínky dostatečného příjmu, je následujícím krokem příprava smlouvy. Jakmile ji podepíšete, není nic jednoduššího, než čekat na zaslání peněz, které přijdou hned do druhého dne od chvíle, kdy je podepsaná smlouva doručena zpět do Home Creditu. To vše i bez obav z toho, že by bylo během schvalování třeba nahlíženo do bankovních, nebo nebankovních registrů. Díky tomu mohou na peníze dosáhnout i ti klienti, kteří měli v minulosti několik problémů a nyní hledají řešení, jak se z nich dostat ven, nebo jak začít žít opět kvalitní a běžný život.

Témata: půjčka Home Credit, peníze na cokoliv, spotřebitelské úvěry | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

SEO Hunters
Česká republika