Dovolená v Itálii nabízí od každého trochu

Dovolená v Itálii
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 1.6.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Přemýšlíte nad tím, kam se vydat letos na dovolenou? Rádi byste viděli nejen trochu přírody a kulturních památek, ale také se pár dní váleli u moře a opalovali? Léto v Itálii Vás rozhodně nezklame, jelikož právě Itálie nabízí svým návštěvníkům z každé oblasti trochu. Milovníci historických památek se mohou vydat do Říma, Florencie či do Boloně, naopak milovníci pláží mohou navštívit známé letovisko Rimini, Bibione či Caorle. Ten, kdo by rád chodil v přírodě, rozhodně nepohrdne italskými horami například v oblasti Val Venosta. Ať jste tedy milovníkem čehokoli, Itálie je pro Vaši dovolenou jako dělaná, tak proč ji nenavštívit?

Vzhledem k tomu, že Itálii je možné navštívit také vlastním automobilem, stává se stále populárnější turistickou oblastí. Přeci jen vlastní automobil nabízí určité pohodlí, které každý ocení. Jak se tedy vypořádat s ubytováním? Kde sehnat levné ubytování v dobrých podmínkách a na populárních místech? Vyzkoušejte internetové stránky ColorTravel.cz. Color Travel je česká cestovní kancelář, která pořádá dovolené nejen v Itálii, ale také v Rakousku, Francii či Chorvatsku a to v létě i v zimě. Pro své zákazníky mají připravený bezvadný servis a velice zajímavé ceny. Navíc nabízejí také klientské slevy a slevy pro věrné zákazníky. Díky tomu můžete jen na dovolenou a zaplatit šest dní místo sedmi, dvanáct místo čtrnácti apod. A to se zkrátka vyplatí!

ColorTravel.cz nabízí ubytování ve velice oblíbených oblastech. Dovolenou v Itálii tak můžete strávit například v oblasti:

Lago di Garda, Bibione, Caorle, Milano Marittimo, Rimini, Riccione, Marche, Kalábrie, Kampánie, Římské riviéry apod.

Na výběr máte nejen mnoho míst, ale i způsobů ubytování. Cena začíná již na šesti tisících korunách za osm dní a sedm nocí v tříhvězdičkovém hotelu Dolomiti. Tak na co ještě čekáte? Vyberte si ten správný hotel pro Vaši dovolenou v Itálii i Vy. Právě teď je ta pravá chvíle, nepropásněte ji!

 

Témata: dovolená v Itálii, Léto v Itálii, Itálie léto, letní dovolená v Itálii | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300