Půjčovna lešení pro malé i velké stavební firmy

Půjčovna lešení
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 16.12.2016

Praha (Pressweb) - Pro stavební firmy se někdy nevyplatí mít vlastní lešení, protože nemají dostatečně velké skladovací prostory. Pokud rozjedou více staveb, jedno lešení jim nestačí. Řešením je půjčovna lešení. Na základě dohody jim přiveze lešení přímo na místo a jen tolik dílů a podlážek, které je potřeba. Pracovníci půjčovny mohou lešení také smontovat. Při opravách budov jsou někdy místa, kde postaví lešení jen zkušení odborníci. I proto je vhodnější půjčovna lešení.  Firma Promal půjčuje lešení Haki, které má velkou variabilitu.

Lešení Haki je variabilní a snadno se s ním pracuje

Lešení Haki má moderní konstrukci, skládá se z dílů, které jde velmi rychle a bezpečně sestavit. Díly jsou lehké, přitom lešení snese velké zatížení. Disponuje pojezdovými kolečky, takže je možné s ním snadno manipulovat a přesouvat je podle potřeby. Půjčovna lešení Promal nabízí lešení Haki jako nejvyužívanější lešení na stavbách v republice. Pomůže se zaměřením budovy či stavby, abyste neobjednávali zbytečně moc dílů. Sjednáte si lešení na konkrétní dobu, ale i v případě prodloužení stavby se nic neděje, půjčovna lešení vám ráda vyjde vstříc. Jen je vhodné prodloužený termín dohodnout včas.

Pracovníci půjčovny lešení správně založí a ukotví

Půjčovna lešení půjčuje kompletní lešení Haki nebo jenom konstrukci či podlážky. Je připravena založit a ukotvit lešení, aby bylo stabilní. Některé firmy, které s přípravou lešení nemají takové zkušenosti, se dopouštějí chyb právě při kotvení lešení. Neodhadnou únosnost podložky i povětrnostní podmínky. To se pracovníkům firmy Promal, která provozuje půjčovnu lešení, stát nemůže. Důležité pro stabilitu lešení Haki je úhlopříčné zpevnění konstrukce. Promal dbá na to, aby práce na lešení byla vždy bezpečná. Lešení půjčuje už více než 20 let. 

 

Témata: půjčovna lešení, lešení Haki, půjčovna lešení Praha, lešení, lešení levně

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300