Naučte se anglicky rychle a efektivně

Znalost cizího jazyka je v dnešní dynamické a moderní době takřka nezbytností. Je téměř jisté, že v profesním i osobním životě se velmi často budete setkávat s jazykem anglickým, a proto jeho dobrá znalost by měla být samozřejmostí.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 15.12.2015 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Bohužel tomu tak v České republice stále není a školní výuka ani zdaleka nepostačuje. Mnoho lidí tak stále a znovu s výukou začíná od začátku, aniž by kdy někam pokročili. Naučit se cizí jazyk však není nikdy pozdě, a pokud jste právě na mateřské dovolené, je to takřka ideální pozice. Můžete se soustředit jen na učení a při hledání nového zaměstnání budete mít po mateřské o jeden významný bod navíc. Jak se ale naučit angličtinu bez biflování? Vyzkoušejte metodu Imitum.

V čem spočívá metoda Imitum?

Imitum je forma výuky, která funguje na principu poslechu a napodobování. Všechny dialogy jsou proto namluveny rodilými mluvčími, abyste jste dokonale pochopili a naučili se správné výslovnosti. Tato skvělá metoda v sobě spojuje pedagogiku, lingvistiku, psychologii a neurologii spolu s moderními technologiemi. Díky tomu se mohou naučit anglicky opravdu všichni, a to i ženy, které běhají celý den kolem dítěte nebo dětí a myslí si, že na to, aby se anglicky naučily opravdu dobře, nemají čas. Díky této metodě však stačí studovat i 15 minut denně a za rok můžete umět anglicky jako nikdy. Stejně tak se nemusíte bát, že bychom vás hnali někam na kurz. Je jasné, že od dětí se jen těžko na delší dobu odtrhnete. Jazyk můžete studovat online prakticky kdekoliv, kde bude připojení k internetu. Stačí se přihlásit a můžete začít, anglictina–bez–biflovani.cz vám bude prostředníkem k tomu, abyste se naučili anglicky rychle a efektivně a vaše kariérní laťka se posunula zase o něco výš.

Učte se jako malé děti

A pokud stále nevěříte, že byste se takto snadno a za tak krátkou dobu mohli anglicky skutečně naučit, uvědomte si, jak učíte své mluvit své děti. Mluvíte na ně a oni poslouchají a napodobují. Tak jak jste se naučili mluvit česky, se můžete naučit i jiný jazyk. Pokud se chcete dobře uplatnit do budoucna v zaměstnání a mít slušný plat, musíte se naučit plynně mluvit i rozumět. Pamatujte na to, že pro drtivou většinu zaměstnavatelů je znalost cizího jazyka (a angličtiny obzvlášť) více než důležitá, je to téměř 90 % z nich a více jak polovina se současným stavem znalostí spokojená není. Patřete vy do skupiny, po které manažeři s nadšením natáhnout ruce, naučte se anglicky dobře a navždy.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.