Dokonale čisté auto

Zadavatel: Jiří Kutal | 16.12.2014 | Auto-moto, logistika

Nové Město na Moravě (Pressweb) - Většina z nás si potrpí na čistotu v domácnosti. Je to naprosto přirozené a jasné. Pravidelně utíráte prach, vysáváte nebo umýváte nádobí. Jak často však věnujete pozornost úklidu svého auta? Když se zamyslíte, zjistíte, že v autě trávíte skutečně mnoho času. Proto by si také vyžadovalo čas od času generální úklid. V autopotazích a čalounění totiž se totiž mnohdy usídlují červotoči a další nezvaní hosté, kteří mohou způsobovat alergie nebo astma. Bohužel, většina z nás věnuje pozornost jen vnějšku vozidla. Najdeme nejbližší automyčku, zakoupíme základní program a je to. Vaše auto si ale zaslouží mnohem více. Vybrat dobrou automyčku není tak snadné, jak se může na první pohled zdát.

Kvalitní automyčky by měly mít program, který je vysoce šetrný k laku vozidel. Velmi oblíbené jsou samoobslužné systémy mytí vozu. Tento typ myček je velice šetrný, funkční a rychlý. Celý mycí proces vozidel obsahuje pět až šest nezbytných fází (nástřik na ráfky, turbo nástřik – předmytí, tlakové mytí, oplach, voskování a závěrečné leštění). Použity by měly být kvalitní chemické prostředky. Součástí každé dobré automyčky by pak měl být výkonné vysavače pro očištění interiérů aut. Vaše auto by mělo být čisté jak z venku, tak i zevnitř. Uvidíte, že se v dokonale čistém autě budete hned cítit lépe.

Uvažujete o tom, že začnete provozovat vlastní automyčku? Společnost BKF CarWash nabízí kvalitní mycí systémy s jedinečnou technologií. Dodáním mycích systémů to však nekončí. BKF CarWash vám poskytne nejen poradenství při výběru myček aut a dalších zařízení, ale také provede analýzu ziskovosti a financování, pomohou vám při výběru vhodné lokality, poskytnou kompletní údržbu a záruční i pozáruční servis. Máte zájem dozvědět se bližší podrobnosti? Veškeré důležité informace včetně kontaktů naleznete na internetové adrese bkfcarwash.cz. Získejte spolehlivého partnera pro své podnikání!

Témata: automyčky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Jiří Kutal

Lesní 960
592 31 Nové Město na Moravě
Kontaktní osoba: Jiří Kutal
info@internetstream.cz
Internet Stream s.r.o.
Lesní 960
592 31 Nové Město na Moravě
Česká republika
info@internetstream.cz