Předvýběr.CZ posílil o jedenáct procent

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 16.1.2019 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - 16. 1. 2019: Personální společnost Předvýběr.CZ v loňském roce dosáhla obratu 32,5 milionů korun, což znamená meziroční růst o 10,5 %.

Klíčovým zdrojem tržeb jsou zákazníci z hlavního města. Zhruba třetina výkonu je výsledkem hledání práce pro firmy v regionech, nejsilnější je Brno a další krajská města - Plzeň, Hradec Králové a Ostrava.

„Najít vhodného kandidáta je v posledních letech, kdy trh trpí nedostatkem potenciálních zaměstnanců, až o polovinu časově náročnější,“ říká František Boudný, obchodní ředitel Předvýběru.CZ. Přesto má firma dlouhodobě vysokou úspěšnost v obsazování pracovních pozic - loni to bylo 77 % při obsazení 592 pozic. Nejsilnější je poptávka v oborech obchod, IT a administrativa.

K růstu firmy přispívají i investice do marketingu, které představují zhruba 5 % z celkových tržeb. Konkurenční výhodou vedle pražské centrály jsou i regionální kanceláře - na Vysočině, v Brně a v Ostravě.

Za dobré výsledky firma odměnila i své zaměstnance - od Nového roku mohou čerpat pět dní volna navíc. Tým Předvýběru.CZ se v posledních dvou letech stabilizoval na 30 zaměstnancích.

„Letos se zaměříme na zkvalitnění oslovování zájemců o práci a s tím související intenzivnější využívání sociálních sítí,“ dodává František Boudný.

::

Předvýběr.CZ je česká personální společnost, která působí na trhu od roku 2008. Soustředí se na předvýběr vhodných kandidátů, kdy oslovuje uchazeče přes online pracovní portály, online databáze a rozsáhlou interní databázi kontaktů. O kvalitní vyhledávání a relevantnost kandidátů se stará 30 zaměstnanců pracujících v pražské centrále a v regionálních kancelářích na Vysočině, v Brně a v Ostravě. Předvýběr.CZ je partnerem klubu úřadujících mistrů Technology Florbal Mladá Boleslav, fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava a platformy ELIIT pomáhající profesionálním sportovcům se začleněním do běžného života po ukončení kariéry.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024