LED trubice jsou výhodné pro velké provozy

LED trubice jsou výhodné zejména pro velké provozy
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 16.1.2017 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Na trh se konečně dostávají LED trubice, které uspoří elektrickou energii i náklady při instalaci. Do LED revoluce se zatím příliš nechtělo průmyslovým provozům, ale díky dalšímu pokroku v této technologii je to pro ně už výhodné.Led průmyslová svítidla finské značky Valtavalo mají 12,5 krát delší životnost než staré zářivkové trubice a některé výrobky až 3,5 krát delší životnost než běžné LED trubice. Takové údaje jsou už pro firmy zajímavé a vybavit průmyslový provoz těmito trubicemi se už vyplatí. Vždy totiž rozhoduje ekonomika.

Led průmyslová svítidla Valtavalo překvapí dlouhou životností

LED trubice využívají světlo, které vyzařuje dioda, je to tedy zcela odlišný principnež je u žárovky či zářivky.Led průmyslová svítidla mají oproti žárovkám a zářivkám vlastnosti, které je předurčují k tomu, aby staré světelné zdroje zcela nahradily. Jestliže dřívější žárovky či zářivky se v provozech musely vyměňovat daleko dříve, než skončila jejich životnost právě kvůli poruchovosti jednotlivých součástek, u kvalitních ledek dochází k náhlému selhání sporadicky. Kvalitní LED trubice vydrží spolehlivě až do konce své životnosti. Led průmyslová svítidla jsou odolná vůči chladu, teplu, nárazu i vlhkosti.

Montážní sada trubic umožňuje rychlou a pohodlnou instalaci

LED trubice značky Valtavalo jsou velmi kvalitní i v běžném sortimentu LED svítidel. Například retrofitníLED trubice E3 se vyrábějí od podzimu 2016 a při srovnání s konkurencí se ukázalo, že mají životnost delší o 20 až 60 procent. Velmi příznivé jsou také elektrické a světelné hodnoty. Vyráběné montážní sady umožňují rychlou a bezpečnou instalaci, takže se snižují další náklady. Led průmyslová svítidlaValtavalo se uplatní při rekonstrukci osvětlení, protože LED trubice pouze nahradí starší zářivky (dle ČSN EN62776). V nových budovách firma dodá LED trubicei s novými osvětlovacími tělesy. 

Témata: LED trubice, LED svítidla, LEd průmyslová svítidla, led zářivky, LED průmyslové trubice | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300