Nábytek z palet byl nápad designérů

Nábytek z palet
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 16.1.2017 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Když designéři hledali neotřelé nápady pro zahradní nábytek, inspirovali se logistikou, přesněji tím nejběžnějším předmětem pro snadnou přepravu zboží – paletou.Podložka pro přepravu zboží s přesně danými parametry spojená vruty a hřebíky? Jak je to mohlo napadnout? Ale už to bylo na světě – nábytek z palet. Nejprve různé zahradní sezení, lavice, stoly, odkládací stolky. Jejich výroba byla velmi jednoduchá, v podstatě se měnily jen rozměry, konstrukce byla daná. Stačilo jen obrousit povrch, aby dřevo bylo hladké anezpůsobilo poranění. Nábytek z palet se z ojedinělého nápadu stal velmi populární.

Nábytek z palet má široké využití

Nábytek z palet? Co je vlastně na něm tak zajímavého? Je z přírodního dřeva, má danou a pevnou konstrukci a dají se měnit jeho rozměry. Ukázalo se, že tato jednoduchá podložka pro zboží má opravdu široké použití. Ve studentských bytech slouží například jako jednoduchá a funkční postel. Díky konstrukci je postel pružná stejně jako podstatně draží postel s lamelovým roštem. I pro takovou kategorii je nábytek z palet vhodný. Nevěříte? Tak si postel z dřevěných palet vyzkoušejte.Vzdušná konstrukce navíc dobře odvádí vlhkost, což je pro dobré spaní velmi důležité.

Dřevěné palety jsou jako nábytek velmi praktické

Nábytek z palet je tak vhodný nejen pro využití v exteriéru, například na zahradě nebo u bazénu, ale i v interiéru. Možná si nedokážete představit prostornou sedačku, jejímž základem je nábytek z palet. Sedačku doplníte pohodlnými polštáři a už se můžete rozvalovat.Nábytek z palet se stal oblíbeným ve venkovních zahrádkách u kaváren a restaurací. Dá se jednoduše složit a uskladnit přes zimu. Na jaře se rychle smontuje. Povrchová úprava u palet je rozmanitá. Nábytek z palet může být jen z ohlazeného dřeva, nebo upraven lakovým nebo barevným nátěrem.

 

Témata: nábytek z palet, paletový nábytek, palety, paleta, přepravní palety | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300