Skládací brány a posuvné brány – to je pohodlné řešení pro vjezd aut

Skládací brány a posuvné brány
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 14.1.2017 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Také už vás nebaví běhat z auta otevírat vrata? Za pěkného počasí to jde, ale když prší nebo sněží, raději byste zůstali v teple auta. Elegantním řešením jsou posuvné brány nebo skládací brány. Ze svého vozu vjezd k domu snadno otevřete dálkovým ovládáním a zase zavřete. Rozhodně to stojí za úvahu, když se chystáte rekonstruovat oplocení i stará vrata. U nových domů to je už samozřejmost.Posuvné bránynebo skládací brány je další krok k pohodlnému bydlení. Vždyť lednička na vás za chvíli díky elektronickému pokroku začne mluvit a vy budete mít pořád ta stará vrata?

Posuvné brány mají samonosný profil s vozíky

Posuvné brány se vyrábějí z pevné ocelové konstrukce, jejíž rám pak může být vyplněn různým materiálem. Jde buď o kovové příčky,plech, síťovinu nebo dřevo, které vám poskytne soukromí.Zvolit můžete i ozdobné posuvné brány v podobě uměleckých mříží. Posuvné brány mají samonosný profil s nosnými vozíky. Součástí je elektronická jednotka s motorkem, která celý mechanismus posunu ovládá. Důležité je, aby zůstal volný prostor podél plotu na straně, kam posuvné brány zajíždějí. Pokud ten prostor nemáte, alternativou jsou skládací brány.

Skládací brány nepotřebují prostor podél plotu

Skládací brány stejně jako posuvné brány umožňují otevírat vjezd na dálku dálkovým ovládáním, například v chytrém mobilu. Konstrukce brány je však uzpůsobena tak, aby se dělená křídla na sebe skládala a zabrala tak co nejméně prostoru po stranách vjezdu. Skládací brány mají dělenou konstrukci, její výplň může být rozmanitá.Stejně jako posuvné brány mají i skládací brány motorek, který je řízen elektronickou jednotkou. Jsou výhodné proto, že nepotřebují další prostor podél plotu. Instalují se například v místech, kde stěny budov dosahují po obou stranách až k vjezdu.

 

Témata: posuvné brány, skládací vrata, brány, vrata, vjezdy

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300