Trápí vás v zimě suchý kašel? Zkuste moderní zvlhčovače vzduchu!

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 16.11.2015 | Zdraví

Praha (Pressweb) - Konec podzimu a s ním začínající topná sezóna mívá u mnoha lidí za následek problémy s dýcháním. V důsledku suchého vzduchu v místnostech a nedostatečného odvětrávání může z ničeho nic vzniknout nepříjemný a dráždivý suchý kašel. Chcete mu předejít? Poradíme vám, jak na to!

Již naše babičky pokládaly v zimě na kamna nádoby s vodou, která se odpařovala a tím zvlhčovala vzduch. Klasické odparníky jsou k dostání i dnes, ovšem abyste s nimi skutečně zvýšili vlhkost vzduchu ve vytopeném bytě, museli byste jich mít v každé místnosti alespoň deset.

Mnohem efektivnějším pomocníkem jsou moderní elektrické zvlhčovače vzduchu. Díky nim můžete efektivně zvýšit humiditu tam, kde to nejvíce potřebujete. Zatímco koupelna zůstane v rámci možností suchá, v ložnici si během pár minut vytvoříte příjemné klima na spaní. Nezapomeňte však, že dlouhodobá prevence je vždy účinnější, než jednorázová snaha něco změnit. Pokud tedy máte např. děti astmatiky, snažte se v jejich pokoji udržovat stejnou vlhkost vzduchu po celý rok. Moderní kompresorové inhalátory zajistí vyvážené klima přesně dle vašich potřeb.

Vadí sucho jen vám? Zkuste inhalovat.

Pokud žijete ve společné domácnosti s lidmi, kterým suchý vzduch nevadí, nebo jim naopak dělá dobře, nemusíte se nutně přizpůsobovat. Vyzkoušejte účinné inhalátory, díky kterým si dopřejete ozdravnou kůru jen vy. Můžete inhalovat buď čistou vodu, nebo dle potřeby přidat některý z vhodných aromatických či bylinných olejů.

Domácí inhalátor je zvláště vhodný pro astmatiky a pro ty, kteří denně namáhají své hlasivky. Pokud pracujete například v prašném prostředí nebo jste dlouhodobě vystaveni nadměrné teplotě, pravidelné vdechování vlhkého vzduchu by pro vás mělo být samozřejmostí v prevenci proti chorobám dýchacího ústrojí.

Odbornou poradu a pomoc při výběru vhodného zdravotnického prostředku Vám poskytne profesionál na lékařské přístroje, společnost KRÁSNÝ-zdravotnická technika prostřednictvím svých stránek www.szo.cz.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz