Česká reprezentace zakončí kvalifikační rok bez ztráty kytičky

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 16.11.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 14. 11. 2014: Pavel Vrba dokončí letošní část kvalifikace na fotbalové Euro neporažen. Myslí si to bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří pro poslední zápas letošního roku český tým favorizují v kurzu 1,78, zatímco na výhru Islandu stojí kurz 4,50. Případný smírný výsledek, který by znamenal udržení neporazitelnosti na obou stranách, se pak sází v kurzu 3,50.

„Suverénní jízda Islandu je zřejmě doposud největším šokem kvalifikace, nicméně podle našeho názoru máme v tuto chvíli zkušenější tým, který bude mít výhodu domácího prostředí, a to by se mělo projevit,“ komentuje zápas marketingový manažer Unibetu Milan Klemš. „Je pravda, že Čech nebo Rosický nejsou v ideálním zápasovém zatížení, na druhou stranu nám příjde, že máme vyrovnanější tým a neočekáváme taktéž, že by si Islanďané uchovali formu ze svého studeného ostrova,“ dodává Klemš.

V případě, že český tým urve v Plzni tři body, by se měl již velmi významně přiblížit k postupu do Francie, přičemž na jeho umístění ve skupině do druhého místa je u Unibetu před zápasem s Islandem vypsán kurz 1,38, zatímco na triumf Vrba boys ve skupině stojí kurz 2,75. Favoritem skupiny je podle bookmakerů přes katastrofální začátek stále Nizozemí, na které přes dvě prohry ve třech zápasech stále drží kurz 1,72. Na našeho nedělního soupeře z ostrova ledu se pak sází v kurzu 7,00.

Aktuální kurzy s možnosti online sázek najdete na https://cz.unibet.com/betting#/event/1001967799

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa. Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní. Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024