Servis plynových spotřebičů – Mora, Gamat, Moratop

Servis plynových spotřebičů
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.10.2023 | Služby

Praha (Pressweb) - Možná si řeknete: Mám se starat o plynový spotřebič, který stále funguje a zatím neměl žádnou závadu? Odborníci vám řeknou, že ano! Právě, aby fungoval bez problémů, je nutné ho pravidelně kontrolovat. Není to jen trik, aby servisní technici měli dost práce, je to pro vaši pohodu. Servis plynových spotřebičů – Mora, Gamat, Moratop, to znamená zejména pravidelné kontroly, aby vaše zařízení bylo vždy perfektně připravené. Díky kontrolám totiž předejdete větší opravě, která nemusí být levná. Navíc při každé návštěvě technik kotel nebo topidlo vyčistí a uvidíte, kolik se tam za rok nashromáždilo nečistot.

Servis plynových spotřebičů – Mora, Gamat, Moratop vás zbaví starostí

Servis plynových spotřebičů – Mora, Gamat, Moratop je záruka, že se vaše zařízení neporouchá v nejhorší době. Víte, jak je nepříjemné, když plynový kotel nebo topidlo přestane fungovat v největší zimě? Je to zákon schválnosti. A pokud nejste u servisní firmy pravidelný zákazník, může být problém sehnat okamžitě vhodného opraváře. Servis plynových spotřebičů – Mora, Gamat, Moratop je tady pro vás, ale technici jsou raději, když přijdou k zařízení, které už pravidelně kontrolují. Často musejí provést tzv. repasi, to znamená, že rozmontují zařízení, vymění vadné díly a spotřebič znovu smontují.

Důležitá je také komunikace servisu se zákazníkem

Servis plynových spotřebičů – Mora, Gamat, Moratop znamená také dobrou komunikaci opravářského střediska se zákazníkem. Někdy nemusí jít o závadu, ale o neznalost v ovládání zařízení. A na to je zbytečné volat technika. Stačí, když se spojíte se servisním střediskem a sdělíte jim svoje problémy. Takovou službu poskytuje například Plynoservis Praha. Stačí, když jim přesně vysvětlíte, jaké máte potíže a oni se rozhodnou, zda stačí jen poradit, nebo musí přijet na opravu. Důležité je vybrat správné servisní středisko. Například technici firmy Plynoservis Praha absolvují pravidelná školení u hlavních výrobců plynových spotřebičů, zejména značek Mora, Gamat a Moratop.

 

Témata: servis a opravy plynových kotlů, repase dílů a opravy, karma, Mora, moratop, gamat | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300