Elektronické cigarety jako elegantní pomoc ke zdravějšímu životu

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 15.10.2021 | Potraviny, tabák

Možná by vás nenapadlo, že by jednou mohla být taková věc jako elektronické cigarety, doporučována ke zlepšení života. A dokonce k tomu, že dokáže zlepšovat lidské zdraví a pozitivně ovlivňovat vztah člověka ke kouření jako takovému. To vše doopravdy elektronické cigarety splňují a jsou díky tomu zdrojem mnohem zdravějšího a příjemnějšího kouření nejen pro vás, ale také vaše okolí.

Chybí zde totiž škodlivé látky

Abyste mohli doopravdy benefity elektronické cigarety pochopit, musíte se seznámit s jejím mechanismem. Namísto tabáku se zde používají speciální vodní emulze, které mohou dokonce obsahovat i chuť nebo vůni a nebudou tak zapáchat okolí, jako je tomu u klasických cigaret.

Namísto ohně se potom používá topné tělísko. To je poháněno elektrickou baterií, která se dobíjí dnes u většinou pomocí USB nebo USB-C jako mobilní telefony a celá řada podobných zařízení. Výsledný aerosol je tak produktem odpařování vody s aromaty a případně i látky jako nikotin, kterým chybí vedlejší produkty spalování – ty, které stojí za nebezpečností kouření jako takového.

Mnohem levnější, než klasické cigarety

Specializované portály jako e-cigo.cz navíc nabízejí ohromné množství náplní, cigaret jako takových i všech dílů, které jsou k nim třeba. V cigaretě se bude postupně snižovat kapacita baterie, která jednou za dlouhou dobu potřebuje vyměnit. Jedinou investicí se tak stávají jen emulze, které můžete zakoupit ve velkém sortimentu. Najdete tak jak exklusivní cestu, tak i cestu úspory.

Hlídání dávky nikotinu bez šoku

Emulze navíc můžete kupovat i ve speciálních variantách, které obsahují přesně dané procento nikotinu. Díky tomu můžete postupně s kouřením přestávat, nebo jej držet na uzdě. A co je na tom nejlepší? Můžete to zvládnout kompletně bez jakýchkoliv šoků pro tělo nebo abstinenčních příznaků.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667