Cloudová řešení mají mnoho výhod

Cloudová řešení
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 16.10.2017 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Máte zkušenosti, že jste si pronajímali konkrétní server, o který si starali vaši IT technici? Zbavte se starostí a projměte si server jako službu. Jde o tzv. cloudová řešení, v nichž už nejde o nějaký konkrétní server a jeho omezenou kapacitu. A datové centrum nemusí být ani v České republice. Vlastě záleží jen na kapacitě, schopnosti umožnit přístup bez výpadků a s co nejvyšší rychlostí. Tyto cloud servery jsou ve skutečnosti virtuálním prostředím, které využívají neomezenou kapacitu soustavy serverů. Garantovaná dostupnosti 99,99 % znamená, že se vás nedotýká žádný výpadek proudu. Váš operační program i vaše aplikace poběží bez přestávky.

Cloud servery umožnují neomezený proud dat

Firmy, které provozují e-shopy, zajišťují internetové platby, disponují různými databázemi, už nepotřebují vlastní IT oddělení, kde se musí starat a také platit nepřetržitou službu, zajišťovat personální obsazení a starat se o obnovu zařízení. Pro ně jsou cloudová řešení výhodná. Mohou mít jakékoli množství internetových stránek, k dispozici mají neomezený datový prostor, a PHP šitý přímo na míru. Kdo má obavy, aby programovací jazyk PHP odpovídal jeho systému, cloud servery mu to umožní. Vyberou si takovou verzi, na kterou jsou zvyklí a která odpovídá jejich úrovni.

Pro větší zabezpečení zvolte SSH přihlášení

Cloudová řešení umožňují využívat multihosting, což je provozování stovek weby s různou doménou, ale s jedním účtem. Dají se jednoduše spravovat z jednoho místa, na vašem notebooku či tabletu je najdete přehledně seřazeny. Cloudová řešení jsou výhodná nejen proto, že podporují různé verze PHP jazyka, ale jsou vhodnou platformou pro další skriptovací jazyky, například Perl, Python a další. Cloud servery, jimiž disponuje například společnost SnackHost, umí jako jedny z mála využívat SSH přihlášení. Jde o bezpečnou komunikaci. Klasickým přístupem je zadání hesla, ale SSH přihlášení využívá šifrovaný mechanismus s pomocí veřejného a privátního klíče, který je odolnější proti různým útokům. 

Témata: cloud, cloudová řešení, cloud server, cloud řešení | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300