Nechte si vyrobit ploty na míru

Ploty na míru
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 16.10.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Pokud chcete stavět, všechno nedostanete jen v hobby marketech. Vyplatí se obrátit se na firmy, které mají zkušenosti v oboru. Například ploty, brány, zábradlí či jiné konstrukce vyrobí kovovýroba Promal Jílové u Prahy. Dokáže vyrobit celé konstrukce pojezdových či skládacích bran včetně pohonu, takže příjezd k domu bude pro vás vysoce komfortní. Žádné vystupování z auta za deště a plískanice. Vše můžete ovládat z vnitřku svého auta. Tamní kovovýroba připraví ploty na míru, branky včetně pletiv nebo tepaných mříží.

Ploty ohraničují soukromé i průmyslové pozemky, využívají je chovatelé

Ploty jsou samostatnou kategorií v portfoliu firmy Promal. Oplocují soukromé pozemky, průmyslové objekty, stavby či sportovní akce.  K tomu se používá tzv. mobilní oplocení, které se snadno smontuje i demontuje. Odděluje platící návštěvníky od neplatících. Sloupky jednotlivých plotových dílců se upevní k betonovým patkám, mobilní oplocení má také brány i branky. Ploty se využívají také k ohraničení a zabezpečení chovných prostorů. Chovatelé pak vybírají pletivo, které jejich zvířata nezničí. Některá zvířata dokáží rozplést pletené kovové pletivo, proto se musí použít svařované sítě. 

Kovovýroba Promal vyrábí schody, zábradlí i lešení

Kovovýroba zahrnuje také schody a zábradlí. Většina balkonů ve starších domech má atypické zábradlí, proto je nutné, aby kovovýroba byla kvalitní a přesná. Vždy překvapí, jací kvalitní zámečníci žili v minulosti a jak ovládali své řemeslo. Kovové díly se kvůli povětrnostním vlivům natírají barvou nebo lépe potahují zinkem v procesu žárového zinkování. Takto upravený kov má dlouhou životnost a je bezúdržbový. Kovovýroba Promal vyrábí také stavebnicové lešení Haki. Je velmi variabilní, snadno se montuje i demontuje. Existuje i varianta mobilního lešení.

 

Témata: ploty, kovovýroba, brány, zpracování kovů, oplocení | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300