Štěpán Rabiňák novým Specialistou rozvoje obchodu TÜV SÜD Czech

TÜV SÜD Czech posiluje svůj tým. Na pozici Specialisty rozvoje obchodu nastupuje Štěpán Rabiňák.
Zadavatel: TÜV SÜD Czech | 16.10.2014 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Štěpán Rabiňák bude zodpovědný za rozvoj strategických aktivit v oblasti automobilového průmyslu. Součástí jeho náplně tak bude také získávání nových zákazníků a rozvoj nových obchodních příležitostí.

„Od nástupu nového Specialisty rozvoje obchodu si slibuji  nejen posílení našich obchodních aktivit směrem k tradičním zákazníkům v České republice, ale také jejich systematický rozvoj za našimi hranicemi “, komentoval Jiří Socha, ředitel divize Autoservice TÜV SÜD Czech.  

„Stát se součástí tak úspěšné a obdivované mezinárodní značky, jako je TÜV SÜD, je pro mě obrovskou motivací a výzvou. Mým cílem je posílit značku TÜV SÜD nejen na českém automobilovém trhu, ale i v rámci celého regionu střední a východní Evropy“, komentoval svůj nástup Štěpán Rabiňák.

V letech 2010-2013 působil Štěpán Rabiňák v agentuře pro podporu podnikání a investic, CzechInvest, kde pracoval jako specialista rozvoje investic pro automobilový průmysl a zelenou mobilitu. Obchodní zkušenosti získal již na pozici manažera obchodu u dovozce motocyklů značky Triumph DK auto-moto či u britské společnosti TraffiGlove, kde pracoval do května tohoto roku. Mluví česky, německy a anglicky. Ve volném čase se věnuje sportování a historickým motocyklům.

Společnost TÜV SÜD byla založena v roce 1866 a její centrála se nachází v Německém Mnichově. V České republice je TÜV SÜD zastoupena od roku 1995, prostřednictvím společnosti TÜV SÜD Czech. Svým klientům nabízí služby v oblastech nezávislého ověřování, testování, inspekce, certifikace, homologace a vzdělávání.
     
Příloha: Fotografie pana Štěpána Rabiňáka


Kontakt:
Štefánia Recskyová
Senior Marketing Specialist
TÜV SÜD Czech
Novodvorská 994, 142 21, Praha 4 Tel.:   + 420 239 046 807
Mobil:     + 420 724 533 360
E-Mail:    stefania.recskyova@tuv-sud.cz
Internet :  http://www.tuv-sud.cz


i  TÜV SÜD je vedoucím mezinárodním koncernem v oblasti poskytování služeb ve strategických oblastech PRŮMYSL, MOBILITA a CERTIFIKACE. S více než 20 000 pracovníky poskytujeme služby na 800 místech celého světa. Mezioborové týmy specialistů TÜV SÜD zajišťují optimalizaci techniky, systémů a know-how. Jako procesní partneři posilují konkurenceschopnost našich zákazníků na globálním trhu.

Témata: TÜV SÜD | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

TÜV SÜD Czech

Novodvorská 994/138
142 21 Praha 4
Kontaktní osoba: Štefánia Recskyová
PR & Marketing Manager
stefania.recskyova@tuv-sud.cz
+ 420 239 046 807
Obrázek uživatele TÜV SÜD
Jsme vedoucí společností v oblastech inspekce, certifikace a testování systému, procesů, výrobků a služeb. Rozsah našich aktivit zahrnuje také konzultační, schvalovací, expertní činnosti a vzdělávání ve všech odvětvích průmyslu a služeb.
TÜV SÜD Czech s.r.o.
Novodvorská 994/138
142 21 Praha 4
Česká republika
info@tuv-sud.cz
Tel: +420 239 046 800