Soutěžte s Centrem pro regionální rozvoj při příležitosti jeho 25. narozenin

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 15.9.2021 | Veřejná správa, instituce

Centrum pro regionální rozvoj České republiky (CRR) již čtvrt století přispívá k rozvoji regionů České republiky. V rámci oslav 25. výročí pořádá CRR „vědomostní“ soutěž, aby měl každý šanci dozvědět se o úspěšně realizovaných projektech podpořených z Evropských strukturálních a investičních fondů po celé České republice.

Soutěž 25 let CRR

Soutěž “25 let CRR” provede širokou veřejnost čtvrtstoletím práce CRR, které každý den přispívá k rozvoji regionů České republiky. Soutěžící budou mít k dispozici bohaté informační zdroje na webových stránkách CRR a Integrovaného regionálního operačního programu (IROP). Také mohou prozkoumat webovou prezentaci www.regionynasbavi.cz, kde jsou poutavou formou představeny úspěšně realizované projekty, a na které soutěžící naleznou odpovědi na většinu otázek. Pro úspěch v soutěži bude tedy stačit jen trocha zvědavosti a času. Soutěžící se tak dozvědí, co se za přispění CRR podařilo postavit, zrekonstruovat a zmodernizovat v jednotlivých regionech České republiky. Díky soutěži objeví nové památky, školky, cyklostezky, zjistí, že například nemocnice v jejich městě získala nové vybavení za stovky milionů korun, nebo že je v jejich regionu nový přestupní terminál. Každý, kdo správně odpoví na všech 25 otázek, bude zařazen do slosování o atraktivní výrobky českých značek.

Ceny v soutěži 25 let CRR

Centrum svou prací přispívá k regionálnímu rozvoji, a proto se rozhodlo do soutěže zapojit české značky v podobě soutěžních cen. Druhým kritériem pro výběr cen byla motivace lidí k aktivnímu životnímu stylu.

"Pro soutěž se nám podařilo zajistit ceny českých značek. Hraje se o jízdní kolo, koloběžku, ale třeba také o Botasky, dřevěné prolézačky pro děti, stavebnici Merkur nebo český nábytek. Touto soutěží chceme s lidmi nejen oslavit 25 let existence Centra, ale především chceme se všemi sdílet radost z toho, co všechno se za posledních 25 let podařilo v našich regionech postavit, opravit či vylepšit díky evropským fondům. Věříme, že díky této soutěži lidé objeví nová místa a zároveň společně podpoříme české firmy napříč regiony,” komentuje soutěž Ing. Zdeněk Vašák, generální ředitel Centra.

Soutěž 25 let CRR startuje 13. září 2021. Zúčastnit se mohou všichni občané České republiky starší 18 let. Principem soutěže je po registraci na webu www.regionynasbavi.cz odpovědět správně na 25 kvízových otázek.

Všechny odpovědi je možné najít na 3 webech:

Webové stránky soutěže 25 let CRR

www.regionynasbavi.cz/souteze

Vztah CRR a IROP

Centrum má na starost jeden z největších operačních programů financovaných z evropských fondů - Integrovaný regionální operační program (IROP). IROP za dobu své existence podpořil přes 11 tisíc projektů za více než 140 miliard Kč ve všech regionech České republiky.

Kontakt:

25let@regionynasbavi.cz

+420 737 022 708

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024