Zažijte adrenalin nad vodní hladinou

Zadavatel: Jiří Kutal | 15.8.2016 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - To, co se před několika desítkami let zdálo zcela nemožné a mohli jsme o tom číst jen ve sci-fi knihách se stává skutečností. Ano, je to tak, člověk může létat. Už se nemusí jen vrhat do prázdna při seskoku s padákem nebo bungee jumpingu. Nyní už se může vznášet a korigovat směr, kterým poletí. Moderní technika už dokázala dojít tak daleko, že si tento zážitek může vyzkoušet prakticky kdokoliv. Pokud se i vy nebo někdo vám blízký toužíte proletět, pak vás jistě budou zajímat pojmy flyboard a jetpack. O co tedy jde a v čem se liší?

Flyboard je zařízení, kdy ve speciálních botách máte připevněné trysky do kterých je vháněna voda. Na trysky je hadicí napojený vodní skútr, tlakem vody se dostanete až 9 metrů nad vodní hladinu. Jetpack je založený na podobném principu, oproti flyboardu je však méně náročný, protože při něm létáte vsedě. Batoh se speciálními tryskami máte u tohoto typu připevněný na zádech. Flyboard i jetpack jsou aktivity, které ocení opravdoví milovníci adrenalinu a vody. Létání s jetpackem i flyboardem je tak jednoduché, že jej zvládnou i děti, podmínkou je jen dovršení věku 12ti let.

Opravdový milovník adrenalinu potřebuje pro své zážitky co nejvíce vjemů, které mu zvednou hladinu adrenalinu v krvi. U Jatpacku a Flyboardu bude těchto podnětů tolik, že z vás adrenalin bude tryskat. Budete létat rychle, vysoko a ještě k tomu máte zaručenu koupel při každém přistání. Výhodou je, že přistání nebolí, protože dopadáte do vody.

Pokud máte ve svém okolí někoho, o kom víte, že by si rád některou z těchto aktivit vyzkoušel, ale nejste si jisti, co by dotyčný upřednostnil, pak máte možnost koupit mu jako dárek univerzální dárkový poukaz na stránkách www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy, který umožňuje, aby si zážitek vybral sám. Vy mu můžete nechat buď úplně volnou ruku ve výběru, nebo ho můžete navést alespoň určitým směrem.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Jiří Kutal

Lesní 960
592 31 Nové Město na Moravě
Kontaktní osoba: Jiří Kutal
info@internetstream.cz
Internet Stream s.r.o.
Lesní 960
592 31 Nové Město na Moravě
Česká republika
info@internetstream.cz