Zajistěte bezpečnost v rámci vašeho ICT

Zadavatel: Jiří Kutal | 15.8.2014

Praha (Pressweb) - Přemýšlíte, jak zajistit bezpečnost vašich výpočetních infrastruktur? Bojíte se o jejich celistvost? Pak neváhejte a vyhledejte ty nejlepší služby poskytované špičkovou společností, se kterou bude vaše firma a celé podnikání v bezpečí. Svěřte se do rukou renomované firmy Centr Group, a.s. a zajistěte si kompletní ICT bezpečnost pod vedením skutečných profesionálů.

Společnost Centr Group, a.s. ve spolupráci s jejím partnerem, americkou společností CSC, zajišťuje bezpečnost projektů v oblasti IT, a to cybersecurity, cloud computing, big data a integrovaných řešení, jejíž cílem je zajištění maximální spokojenosti zákazníků a poskytnutí těch nejlepších služeb s co nejefektivnějším řešením, které bude integrované a „end-to-end“ z hlediska nákladů.

Kromě ICT bezpečnosti můžete u firmy Centr Group, a.s. poptat kvalifikovanou práci v oblasti fyzické a technické ostrahy, ochrany objektů, detektivní činnosti, bezpečnostního poradenství, facility managementu nebo například instalace, servisu, revize a obsluhy elektronické a mechanické ostrahy. Profesionální přístup pracovníků, individuální řešení šité na míru vašim potřebám a vysoce kvalitní služby jsou tou nejlepší vizitkou společnosti Centr Group, a.s., jejíž zákazníci jsou s poskytovanými službami maximálně spokojeni. Svěřte tedy svoji firmu do rukou skutečných odborníků s bohatými zkušenostmi, kteří se na trhu pohybují již více než 15 let, i vy a zajistěte si bezpečný běh vaší firmy. Poptejte kvalifikované odborníky přes internetové stránky www.centr.cz a hoďte starosti s bezpečností za hlavu.

Témata: ICT bezpečnost

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Jiří Kutal

Lesní 960
592 31 Nové Město na Moravě
Kontaktní osoba: Jiří Kutal
info@internetstream.cz
Internet Stream s.r.o.
Lesní 960
592 31 Nové Město na Moravě
Česká republika
info@internetstream.cz