Jak vypadá čistý plynový spotřebič?

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.7.2019 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Také vás překvapilo, jak špinavý byl váš plynový spotřebič, když jste si ho nechali za několik let zkontrolovat? A právě nečistoty snižují jeho výkon, takže musíte spálit více plynu, aby vydával tolik energie jako spotřebič čistý. Pravidelné kontroly jednou za rok vám ušetří peníze a vaše zařízení bude spolehlivé. Jak vypadá čistý plynový spotřebič /viz fotogalerie/ Karma, MORATOP, Mora, Gamat. Technici při kontrole karem čistí výměníky, hořáky a trubky odtahu spalin. Ty se většinou během roku zanesou zbytky spalin a čištění je proto nutné.

Přesvědčí vás fotogalerie Karma, MORATOP, Mora, Gamat

Pokud radám a doporučením kolem údržby plynových zařízení nevěříte, podívejte se, jak vypadá čistý plynový spotřebič /viz fotogalerie/ Karma, MORATOP, Mora, Gamat. Překvapí vás nánosy špíny a sazí, zničené výměníky či poškozené hořáky. Nánosy spalin, které zůstávají v přístroji, poškozují ostatní součástky, snižují živostnost membrán, těsnění i dalších dílů. Technici by vám o tom mohli vyprávět. Je dobré si tyto obrázky prohlédnout, to je skutečnost, se kterou se servisní firmy u zákazníků setkávají. Jak vypadá čistý plynový spotřebič /viz fotogalerie/ Karma, MORATOP, Mora, Gamat – jsou příklady zanedbané údržby.

Přístroje známých značek jsou spolehlivé, ale nepodceňujte kontrolu

Plynové spotřebiče značek Karma, MORATOP, Mora a Gamat jsou výborné výrobky, pokud se jim věnuje náležitá péče. Budou vám sloužit mnoho let, ale vyžadují údržbu. Nový přístroj může pár let fungovat i bez opravy, ale s každým přibývajícím rokem je nutná kontrola. Firma Plynoservis Praha proto na svých stránkách ukazuje obrázky ze servisních prohlídek: Jak vypadá čistý plynový spotřebič /viz fotogalerie/ Karma, MORATOP, Mora, Gamat. Málokdo ví, že neudržovaný přístroj může zvýšit nebezpečí úniku plynu. Zemní plyn ve vyšší koncentraci vytváří se vzduchem třaskavou směs, ohrožuje životy lidí i majetek.

 

Témata: plynový spotřebič údržba, servis plynového spotřebiče, čištění plynového zařízení | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300