10 důvodů, proč číst TOP10list.cz

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 15.7.2015 | Kultura, hudba, divadlo

Praha (Pressweb) - Jaká jsou nejprodávanější auta světa? Jaké jsou nejlepší animované filmy? Jaká jsou nejhezčí malá města na světě? Jaká jsou nejsledovanější videa na YouTube? Jaké jsou nejmalebnější ostrovy Chorvatska? Odpovědi na uvedené otázky nabízí bezkonkurenční webová stránka TOP10list.cz, která se specializuje na sestavování žebříčků TOP 10 favoritů z nejrůznějších kategorií. Zhlédnout můžete osvědčené a nejlepší tipy. V následujících řádcích si prozradíme 10 důvodů, proč číst tento portál.

Nezávislá služba vznikla koncem roku 2011. Webový portál si za dobu své existence prošel mnoha změnami, přičemž cílem je zvýšit jeho kvalitu.

1. Nezávislé hodnocení

Služba TOP10list.cz se zaměřuje primárně na čtenáře, nikoliv na prospěch firem a distributorů. Dostane se vám vždy nezávislé hodnocení, ať už hledáte nejpokrokovější mobilní telefony či nejlepší hudební hity. Autoři kladou důraz nejen na kvantitu obsahu, ale také na jeho kvalitu.

2. Pravdivé informace

Veškeré informace uvedené v článcích jsou ověřovány, tudíž vždy si přečtete faktickou zprávu. Nemusíte se obávat, že byste po přečtení příspěvků tvrdili svým přátelům něco, co není pravda.

3. Přínosný obsah

Člověk není vševědoucí. Pakliže chcete prohloubit své znalosti a dozvědět se zajímavá fakta, ať už ze světa zvířat, sportu či zábavy, portál TOP10list.cz vám je přinese.

4. Široké spektrum oblastí

Web je rozdělen na přehledné kategorie, a tak vždy zavítáte do sekce, která vás zajímá. Můžete se těšit na následující kategorie – auto/moto, filmy & seriály, hry, jídlo, lidé, příroda, technika, zábava, historie, hudba, kultura & umění, sport, video, záhady, další zajímavé TOP 10 žebříčky a nezařazené žebříčky.

5. Přehledný web

Webová stránka se pyšní jednoduchostí a přehledností. V levé části je výčet článků, v pravé části je možnost vyhledávání a seznam kategorií. Snadno se dostanete také na kontakt či k informacím o inzerci.

6. Aktuálnost

Tým tvoří zatím dva redaktoři, kteří se starají o aktuálnost webové stránky. Pravidelně vychází nové příspěvky, které stojí rozhodně za přečtení.

7. Zajímavosti, které se jinde nedočtete

Články, jež jsou ve prospěch pouze jedné značky či firmy, najdete téměř na každém portálu. Stále omílané hlášky z filmů a seriálů už také nejsou vtipné. Pakliže se chcete dozvědět něco nového, co se jinde nedočtete, portál TOP10list.cz vám to nabízí.

8. Bezkonkurenční portál

V českém internetovém prostředí nemá webový portál TOP10list.cz konkurenci. Ať hledáte, jak hledáte, stejně nezávislou službu se stejně kvalitním obsahem nenajdete.

9. Facebook, Twitter, Google+

Internetový portál jde s dobou a můžete se k němu připojit na Facebooku, Twitter či Google+. Sociální sítě hýbou světem.

10. Snadné vyhledávání

Jestliže hledáte něco konkrétního, nemusíte procházet kategorii po kategorii a článek po článku. Stačí do vyhledávacího pole zadat klíčové slovo, na jehož základě se vám vyhledají tematické příspěvky.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.