Jak vybrat správné prostěradlo

Zadavatel: SUITU websites SE | 15.7.2014 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Nejen pohodlná postel či kvalitní rošty jsou základem dobrého spánku. Významnou roli hraje také správně zvolené prostěradlo z kvalitního materiálu. Jaký druh prostěradla zvolit?

Prostěradlo a povlečení přichází do přímého styku s kůží, proto je velice důležité, aby bylo příjemné na dotek a antialergické. Základem je rovněž kvalitní materiál prostěradla, jelikož se na něm každou noc převalujeme celou svou vahou, kvůli čemuž se rychle opotřebí.

Pro klasiky

Dáváte-li přednost klasice, doporučujeme zvolit plátěná prostěradla ze 100 % bavlny. Tato prostěradla se vyrábějí v různých barvách a mají vysoce ceněné vlastnosti. Plátěné prostěradlo z bavlny je příjemné k pokožce, měkké, pružné a vyznačuje se výbornou prodyšností a savostí.

Pro zmrzlíky

Velice oblíbená jsou froté prostěradla vyráběná ze 100 % bavlny. Froté prostěradlo se vyznačuje  měkkostí, nadýchaností a navíc je tento typ prostěradla příjemně hřejivý. Na trhu je k dispozici v podobě praktického napínacího prostěradla, které není nutné žehlit. Jemná, hebká a příjemně hřejivá jsou také flanelová prostěradla. Oceníte je zejména v zimních měsících.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757