Firemní večírek na obzoru? Udělejte dobrý dojem

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 12.2.2018 | Služby
Party účesy

Hradec Králové (Pressweb) - Vánoce i Silvestr už jsou za námi a do dalších svátků daleko. Na co se tedy v těchto chmurných zimních měsících těšit, kromě lyžování? Přeci na plesy a večírky! Záludnou kapitolou jsou pak firemní párty. Co si vzít na sebe, jak moc se “odvázat”, aby nedošlo na ostudu, jak se stát hvězdou večera...? Na některé z těchto otázek se vám pokusí odpovědět tento článek.

Nemám nic na sebe

Dávno neplatí, že by takto nad skříní plnou oblečení vzdychaly pouze ženy. Koneckonců, dobře zapůsobit chceme všichni. Řiďte se tím, co o párty víte a tomu své oblečení přizpůsobte - do jaké míry bude večírek formální, kde se uskuteční, jaký bude jeho program. Nepodceňujte ani pohodlí. Působit celý večer nenuceně a přirozeně v o 3 čísla menších šatech není žádný med. Maškarní firemní bál někomu situaci s vymýšlením outfitu ulehčí, jiného však může naprosto rozhodit. Nevíte-li si s kostýmem rady, obraťte se na odborníky. Půjčovnu kostýmů najdete většinou v každém oblastním divadle.

Vlasy svěřte odborníkům

I když nemáte chuť přitahovat k sobě pozornost extravagantním účesem, návštěvou kadeřníka rozhodně nic nezkazíte. Profesionál vám poradí, jaký společenský účes se k vámi vybranému oděvu bude hodit nejlépe. Pánové si před večírkem určitě vychutnají služby barber shopu. V tradičním holičství se postarají o vaše vlasy, vousy i dobrou náladu - většinou tam totiž na klienta čeká taky sklenička dobré whiskey nebo piva. A to se na kuráž pro začátek hodí.

Na každém šprochu…

Pij do polopita, jez do polosyta. Je to neustále omílané klišé, ale rozhodně si nezaslouží náš úšklebek. Spoléhat na to, že si kolegové a nadřízení nebudou pamatovat, jak jste v alkoholovém opojení tančil/a na stole v rouše Adamově či Evině, jen proto, že se s drinky sami nijak nekrotili, by bylo poněkud naivní. Zkuste raději každý alko drink proložit nealkem. A pokud víte, že po pár sklenkách ztrácíte kontrolu, raději nepijte alkohol vůbec. Jestli se v takovém případě chcete vyhnout všetečným otázkám ohledně vaší abstinence, vymluvte se třeba na řízení.

Jak se stát hvězdou večera

Nejste zrovna výřečný typ a na karaoke vás taky neužije? Jsou i jiné cesty, jak se na večírku blýsknout a přitom zůstat svůj. Pokud je vaším koníčkem gastronomie, můžete připravit originální občerstvení. Když si na něm dáte záležet, kolegové vás budou ještě dlouho prosit o recept. Pokud si na přípravu občerstvení netroufáte, zkuste např. nabídnout organizátorům pomoc s přípravou dalších nezbytností. Vaši vstřícnost vám nezapomenou.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854