Trendy letní účesy pro celou rodinu? Víme jak na ně!

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 24.5.2017 | Služby

Hradec Králové (Pressweb) - Aprílové počasí nám pracně vyladěný účes neničí a zimní čepice už jste jistě taky schovaly na dno skříně. To znamená, že je nejvyšší čas navštívit dámské kadeřnictví a vyzkoušet nový účes, se kterým se předvedete v práci, na zahrádce své oblíbené kavárny a možná už i na letní dovolené.
 
Učesaná, neučesaná - tak trochu chytrá horákyně
 
I letos všem trendům, včetně těch kadeřnických, vládne přirozený vzhled. Ať už máte vlasy dlouhé, polodlouhé nebo krátké, vždy platí pravidlo, že střih by měl být co nejméně náročný na údržbu. V podstatě by to mělo fungovat tak, že ráno vstanete z postele, prohrábnete kadeře prsty a jste připravena vyrazit za povinnostmi i za zábavou. Bez nadsázky stačí říct, že ideálem je upravit se jen s použitím minima gelů, laků a tužidel, které vlasy zbytečně zatěžují.
 
Když kadeře padají na ramena
 
Co se konkrétních střihů týká, na přehlídkových molech se letos objevují modelky s polodlouhými, jemně nakadeřenými vlasy. Účes pak působí jako lehký závoj, který dává vyniknout jejich přirozenému půvabu. Pokud přece jen ráda experimentujete, inspirujete se stylem sedmdesátých let, který také ovládl jarní týdny módy všech světových velkoměst.
 
Aby rodina ladila
 
Pánská holičství a kadeřnictví jsou v poslední době na každém rohu. Aby vám to s vaším vyvoleným slušelo, zkuste ho navnadit třeba na návštěvu jednoho z kvalitních barber shopů. Mnohé z nich nabízejí dárkové poukazy. Kromě klasických lazebnických služeb si vaše drahá polovička navíc bude moci vychutnat také sklenku dobrého piva nebo whisky, což v tradičních holičstvích bývá zahrnuto v ceně.
 
A co děti, má je kdo učesat?
 
Až vyrazíte do dětského kadeřnictví se svou ratolestí, možná uslyšíte, že by se jí (nebo jemu) nejvíc líbil účes oblíbené zpěvačky, herečky, fotbalisty atd. Proč jim vlastně nevyhovět. Je to už pár let, co jsme ve škole museli vypadat téměř jeden jako druhý. Myslete však na to, aby byl výsledný účes co nejpraktičtější. Kadeřníci radí, že by měl respektovat směr růstu vlasů a být co nejjednodušší na úpravu bez zdlouhavého přečesávání. 

 

Sháníme posilu do našeho kadeřnického týmu! Láká vás práce v prvotřídním pražském kadeřnictví? Podívejte se na naše stránky.

Témata: účesy, kadeřnictví, letní trendy

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854