Michaela Stružková - nová spolujednatelka společnosti TÜV SÜD Czech

Zadavatel: TÜV SÜD Czech | 15.6.2018 | Finance, ekonomika
Autor fotografie:
TÜV SÜD - Michaela Stružková

Praha (Pressweb) - Mezinárodní certifikační a inspekční společnost TÜV SÜD posiluje řízení své české pobočky. Na pozici spolujednatelky nastoupila od 1. února 2018 Michaela Stružková. Druhým jednatelem společnosti zůstává Oleg Spružina, ředitel klastru Česká Republika – Slovensko - Polsko.  

Michaela Stružková pracuje pro TÜV SÜD již 16 let. V minulosti byla zapojená do fúzí společností i do založení centra sdílených služeb pro region střední a východní Evropy. V tomto regionu zastává i nadále roli jednatelky a finanční manažerky. Její hlavní náplní práce je finanční řízení společností, odpovědnost za účetnictví podle lokálních i mezinárodních standardů (IFRS), oblast Treasury, řízení cash flow, daňová optimalizace, dokumentace k převodním cenám a v neposlední řadě risk management, dodržování pravidel a interní kontrolní systémy. Z dřívějších zaměstnání má Michaela Stružková také zkušenosti s financováním reklamních kampaní v automobilovém průmyslu a s finančním řízením vydavatelské a polygrafické společnosti a ekonomice projektů v developerské činnosti.

Michaela Stružková studovala Vysokou školu ekonomickou, obor Podnikové ekonomiky a management. Mluví německy, anglicky i rusky a ve volném čase se zabývá běžeckým lyžováním, turistikou, četbou a přírodou.

Společnost TÜV SÜD byla založena v roce 1866 a její centrála se nachází v německém Mnichově. V České republice je TÜV SÜD zastoupena od roku 1995 prostřednictvím společnosti TÜV SÜD Czech. V České republice má TÜV SÜD 280 zaměstnanců. Svým klientům nabízí služby v oblastech nezávislého ověřování, testování, inspekce, certifikace, homologace a vzdělávání (TIC). Skupina TÜV SÜD patří mezi vedoucí mezinárodní koncerny v oblasti TIC. Ve strategických segmentech PRŮMYSL, MOBILITA a CERTIFIKACE zaměstnává více než 24 000 pracovníků a své služby poskytuje na cca 1000 místech celého světa. Mezioborové týmy specialistů TÜV SÜD zajišťují optimalizaci techniky, systémů a know-how. Jako procesní partneři posilují konkurenceschopnost svých zákazníků na globálním trhu.

Témata: TÜV SÜD | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

TÜV SÜD Czech s.r.o.
Novodvorská 994/138
142 21 Praha 4
Česká republika
info@tuv-sud.cz
Tel: 844 888 783