Broker Topoption má novou obchodní a mobilní platformu

Zadavatel: FinancePress | 15.6.2015 | Finance, ekonomika
Platforma Topoption

Praha (Pressweb) - Od zpřístupnění binárních opcí široké veřejnosti v roce 2008 uplynulo už relativně hodně času, během kterého se na trhu objevilo velké množství brokerů na binární opce. Ovšem jen málo z nich si dlouhodobě udrželo spolehlivost a dobrou pověst, které jsou ve světě financí velmi žádané a potřebné.

Topoption

Jedním z brokerů, kteří se od svého vzniku těší dobré pověsti, je Topoption (detaily viz. recenze). Od začátku se vydal cestou transparentnosti a regulace, takže disponuje nejen příslušnými licencemi pro nabízení svých služeb v Evropské unii (a tedy i v ČR), ale také například licencí australského ASICu.

Topoption o něco víc přiblížil obchodování binárních opcí veřejnosti především tím, že jako minimum pro otevření obchodního účtu stanovil 100 dolarů, zatímco minimální investice do obchodu činí pouhých 5 dolarů. Samozřejmostí je také demo účet.

Platformy

Že jako broker neusnul na vavřínech, které poměrně rychle začal sbírat, dává Topoption najevo svými inovativními kroky. Na sklonku loňského roku významně vylepšil svoji webovou obchodní platformu, která nyní disponuje funkcemi, jež snesou srovnání se základními funkcemi samostatných softwarových řešení.

Jedná se především o práci s cenovými grafy, současná platforma umožňuje různá zobrazení ceny, různé časové rámce a používání technických ukazatelů pro analýzu a předpovědi vývoje ceny. Rozšířila se také samotná nabídka binárních opcí.

Na začátku letošního roku pak přibyla očekáváná obchodní platforma pro mobilní zařízení fungující na operačním systému Android. Klienti Topoption tedy dnes můžou obsluhovat své účty ze svých telefonů či tabletů.

Zkušenosti

Pro reputaci brokera binárních opcí jsou klíčové zkušenosti skutečných obchodníků. V České republice se Topoption stal velmi oblíbeným a hojně užívaným brokerem, o ohlasy proto není nouze. A zkušenosti českých obchodníků jsou většinou velmi pozitivní, což nasvědčuje tomu, že tato společnost si dále drží vysoké standardy.

Vzhledem k nabízeným službám, základním požadavkům a poskytované podpoře se Topoption jeví jako vhodný broker pro začátečníky, kteří by si chtěli vyzkoušet obchodování binárních opcí na vlastní kůži, i když dobře poslouží i pokročilým. Při obchodování je ale vždy mít třeba na paměti, že se jedná o rizikovou činnost, takže je třeba postupovat velmi opatrně a přijímat opatření na ochranu svého kapitálu.

Témata: Topoption, Binární opce | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.