Na střešní okno Toso je 10 let záruka

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.5.2017 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Požadavky na střešní okno jsou jasné – vysoká kvalita rámu, dostatečná tepelná a protihluková izolace, snadné ovládání a také rozumná cena. Střešní okno Toso je moderním výrobkem, který tyto požadavky splňuje. Zárukou je spolehlivý výrobce – dánský koncern VKR holding, který okna vyrábí už od roku 1941 a je mj. vlastníkem známých značek VELUX a WINDOW MASTER. Díky precizní výrobě, která eliminuje případné závady, je na střešní okno Toso 10 let záruka. Významnou součástí jsou také zastiňovací doplňky pro střešní okno, tedy rolety, žaluzie a markýzy.

Střešní okno dřevěné nebo plastové

Střešní okno Toso může být plastové nebo dřevěné. Dřevěné střešní okno se vyrábí z kvalitní severské borovice, která má dlouhou životnost. Je chráněno impregnací a ekologický lakem. Plastový rám s ocelovou výztuží má unikátní systém komor vyplněných izolací, což zabraňuje rosení i při velkých výkyvech teploty. Rám je z vnější strany opatřen šedočerným bezúdržbovým nátěrem, který působí esteticky i v kontrastu s různými střešními krytinami. Zákazníky také zajímá u kategorie střešní okno cena. Cena je velmi příznivá. Je to proto, že střešní okno doporučují sami zákazníci i odborníci. Bez inzerce a reklamy.

K oknu je nutné originální lemování

Pro střešní okno Toso je důležitá technologie zasklení. Používají se dvojskla s vynikajícími tepelněizolačními parametry, které jsou opatřeny vrstvičkou pokovení. Prostor mezi skly je vyplněn inertním plynem argonem, který doplňuje celý systém tepelné a hlukové izolace. Střešní okno s tímto zasklením výrazně omezuje teplené ztráty v zimě, a v létě brání přehřívání interiéru. Součástí instalace je originální lemování, které zabraňuje zatékání. Volba lemování pro střešní okno musí odpovídat typu použité střešní krytiny. A co dalšího? Například cena dopravy? Při objednávce nad 5 000 Kč je zdarma.

 

Témata: střešní okna, střešní okno, střešní výlezy, Plastová okna, plastová střešní okna | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300