Vybírejte přístroje EKG podle frekvence využití

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.5.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Lékaři stojí někdy před rozhodnutím, jaký přístroj EKG si vybrat. Nabídka EKG přístrojů je široká a využívají je praktičtí lékaři, odborní lékaři, specializované kliniky, sportovní střediska i veterináři. Má cenu, aby si praktický lékař zvolil špičkový přístroj EKG například na vozíku, když vyšetření srdce provádí jen výjimečně? Jemu opravdu stačí jednoduchý přístroj, který zabere minimálně místa a přitom poskytne základní údaje. Lze ho také snadno připojit k počítači a měřená data a křivky uložit. Kliniky využívají špičkové EKG přístroje na vozíkách s přehledným barevným displejem a vlastní tiskárnou. 

Přístroje EKG směřují k co nejjednoduššímu ovládání

Průkopníkem nové generace EKG přístrojů je například SEIVA Cardiovision. Je lehký, přenosný a lékaři oceňují, že se nesmeká ze stolu. Ač je přístroj malý, toto EKG zařízení má dostatečně velký barevný displej, přímo z něho lze také interpretovat křivku EKG. Baterie vydrží několik hodin a integrovaná paměť pojme tisíce záznamů z vyšetření. Pro praktické lékaře je také ideální Cardioline ar600adv, který vyniká jednoduchým ovládáním. Tento EKG přístroj používá termocitlivý papír o šířce 6 centimetrů. Pro zátěžové měření EKG slouží nejmodernější přístroj SEIVA CardioTouch Ergolog.

Špičkové EKG si samy řídí ergometry

Přístroje EKG se využívají více než sto let, ale v posledních desetiletích se díky miniaturizaci elektronických dílů dostaly na trh skutečně zajímavé produkty. Od miniaturních EKG, kde je minimální displej a křivka se přímo tiskne na termocitlivý papír, až po velké přístroje s barevným displejem a dotykovým ovládáním. Tyto špičkové EKG přístroje si samy řídí růst zatížení ergometrů a rychlost běhacího pásu. Křivku EKG mohou tisknout i v průběhu měření pacientovi srdeční aktivity. 

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300